reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
te 16 kg to od lipca:tak:i ja wiem od czego bo ja wpieprzam wszystko co sie da i ciagle glodna jestem,nie mowiac o slodyczach i innych takich gowienkach:zawstydzona/y:...
 
ja schudlam juz poltora kilograma...mama mnie straszy ze to niedobrze...ja jem tak jak jadlam w sumie nei wiem czemu chudne...w czwartek wizyta u lekarza, zobaczymy...
 
Ja tez chudne ale nie biore do glowy. Zrobilismy badania na tarczyce i watrobe i wyszly ok wiec lekarz powiedzial ze jeszcze zdarze.... Jem normalnie, slodyczowa nigdy nie bylam.. Najwazniejsze ze brzuch rosnie skoro wyniki sa dobre..
 
ja niby nie przytylam a,ale czuje sie jak slon , brzuch mam taki wielki ze ladwo z nim chodze
jutro musze sie az z ciekawosci zmierzyc:tak:
 
reklama
Do góry