reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
bylam na wizycie...waze 73 kg czyli 13kg na plusie...na razie nie jest zle tym bardziej ze jakos wolniej mi teraz idzie do przodu jesli wogole...
 
Madzia podziwiam
ja mam ostatnio taki apetyt i ciagle bardzo glodna chodze , ze az na wage boje sie stawac

ale mysle ze to przez tego lekarza !!!!
powiedzila ,ze mam wiecej jest i zadzialal na moja psychike :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

teraz chyba musze sie jakos wylaczyc , bo swiat nie przezyje :sorry::sorry::sorry:
 
miloku oczywiscie ze to przez lekarza...to wszystko jego wina!!!! jestes zdecydowanie usprawiedliwiona, jedz kobieto i nie miej poczucia winy! hihi
 
reklama
Do góry