reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Panikara jestem i już :-D Dzisiaj pokazywałam cioci moją kartę ciąży i mnie oświeciło . Moje ostatnie trzy wizyty pokazywały skok wagi o 2-3 kg. Zdolna dziewczyna zapomniałam o wadze z ostatniej wizyty i naliczyłam sobie, że przytyłam 6 kg :confused:. Dobra jestem :-DTeraz będzie ok. 3 kg. Ufff :-p!!!
A w brzyszku przybyło mi 15 cm :tak:. Przed ciążą było 75 a teraz 90 :-D, Chyba już męża przerosłam ;-) a co :-D
 
reklama
Ania Falko
dzięki kochana optymistka z Ciebie:dry::-)
ja zawsze czuję kłucie w dole jak tylko ktoś mi mówi że już jestem duża :wściekła/y:, a tak się dzieje 3 razy dziennie w pracy:happy2:
 
ja to mam taki cellulit że szok. Dziury na udach takie wielkie że groszek mogłaby wcisnąć i trzymać tak pół dnia :baffled: no ale trudno, nie mam siły na ćwiczenia - chyba zjem sobie czekoladkę z okienkiem; :tak: tak to dobry pomysł :tak::tak::tak::-p:-p:-p
 
ja teraz też mam większą ochotę na słodkości niż miałam przedtem...zresztą w ogóle jestem jakoś tak cały czas głodna i najlepiej jak bym coś miała bez przerwy pod ręką do jedzenia...najlepiej jak mam jakieś zajęcie bo wtedy tak o tym nie myślę , ale jak tylko zaczynam leniuchować to od razu czmych po jakąś czekoladkę...oj coś czuję że mój lekarz nie będzie zadowolony z przyrostu mojej wagi w te 3tyg :baffled:
 
ja tez jestem ciekawa ile mi sie przytyło :zawstydzona/y: jak wrócę do domku to się zważę, też coś wydaje mi się, że chyba dużawo - znowu :baffled: i mam podobnie jak melulu i klaudia - ciągle głodna, a najlepiej jakby słodkie było obok :shocked2::sorry2:
 
U mnie też co wizytę to 1- 1,5 kg do przodu, przeraża mnie to:shocked2:, a najgorsze , że ciągle apetyt dopisuje...tylko wstanę bięgnę do lodówki - nudności juz dawno minęły a nawyk został:-), ale myślę sobie, że jak sie malutka urodzi to dam czadu ( jak chodzi o ćwiconka oczywiście) i będzie dobrze, troche to znam z poprzedniej ciązy - przytyłam prawie 20 kg:shocked2: step pomógl mi dojść do sylwetki całkiem całkiem:tak:
 
reklama
MamaOlafa ulzylo mi, jak zobaczylam,ze chociaz jedna z "doswiadczonych" mamus miala czas na step. Kazdy mnie straszy, ze o aerobiku moge zapomniec, bo nie bede miala czasu. Jakos sobie nie wyobrazam zycia bez tego.
 
Do góry