reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Nayaa, skoro podbiera to chyba dobrze? Bobasek będzie sobie rósł, a Tobie zostanie mniej do zrzucenia :-)
U mnie jest 72 kg. Jak porównuję z ostatnim ważeniem przybywa mnie w miarę równo i nie za dużo i nie za szybko. Ale jak patrzę od początku ciąży to jakieś 7 kg!
 
reklama
U mnie start był z wagą 67kg, a dzisiaj weszłam na wagę i jest 69kg :cool: + 2kg... jak zobaczę na liczniku 70kg to będzie dla mnie:szok:, nigdy tyle nie miałam... ale już myślę o tym jak zrzucę te kilosy. Wiem, że będzie ciężko, ale MUSZĘ:) co do brzucha to panuję kupić hula hop i mieć płaski już do moich urodzin w październiku... no zobaczymy :D a od przyszłego poniedziałku (jak tylko DR pozwoli) będę chodziła na basen i ćwiczenia dla ciężarnych! ot co!
 
smile słyszałam że hula hup jest fajny na brzuch, taki z wypustkami od środka. No i nie da sie ukryc ze sam hula hop nie pomoże w utracie kg, jakieś porzadne serie brzuszków też by sie przydały :-) I basen też mi sie teraz marzy zeby choć troche odciażyć ten mój obolały kręgosłup... Ale zawsze coś wyskoczy i nie mam kiedy iść :/
 
Cześć dziewczyny. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 24 kg, to był dla mnie szok. Strasznie puchłam, miałam 2 wizyty w szpitalu na ściągnięciu wody. Po roku wróciłam do swojej wagi. Teraz spodziewam się drugiego dzidziusia i mam nadzieję, że tym razem ogarnę to lepiej. Mój start wygląda tak (wzrost 170 cm):
6 tyd. - 68,9
10 tyd. - 68,4
13 tyd. - 67,2
18 tyd. - 67,7

http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
smile dokładnie o taki mi chodzilo :-) Ja to wymiętam jak nim kręcę, po kilku kółkach tak mnie boli brzuch ze odpuszczam, ale ja chudzielec jestem... Siostra wywija tym nieźle ale może dlatego ze ma troche tłuszczyku na brzuszku i to jakoś amortyzuje :-D
Nie zmienia to faktu ze wsparcie po porodzie w temacie zrzucania wagi wszystkim nam się przyda :-)
 
co do hula hop. Rok temu moja siostra miała wizję żeby pokręcić trochę i tyle co przestudiowała na ten temat.... Do wzrostu był dobierany rozmiar koła,wypustki na kole są ale inne niż te co Smile pokazała.,w środku kuleczki żeby był minimalny ciężar. Bo takie plastikowe ze sklepu z zabawkami to ...;-)
 
U mnie start był z wagą 67kg, a dzisiaj weszłam na wagę i jest 69kg :cool: + 2kg... jak zobaczę na liczniku 70kg to będzie dla mnie:szok:, nigdy tyle nie miałam... ale już myślę o tym jak zrzucę te kilosy. Wiem, że będzie ciężko, ale MUSZĘ:) co do brzucha to panuję kupić hula hop i mieć płaski już do moich urodzin w październiku... no zobaczymy :D a od przyszłego poniedziałku (jak tylko DR pozwoli) będę chodziła na basen i ćwiczenia dla ciężarnych! ot co!

gdzie te ćwiczenia? może razem się zapiszemy:-) w grupie większa mobilizacja :-)
 
reklama
Madzia znalazłam w Katowicach na oś Witosa bezpłatną szkołę rodzenia i ćwiczenia dla ciężarnych TERCET, jutro będę tam dzwonić to dopytam jak to wygląda. Mój Piękny pracuje codziennie do 18:00-19:00 więc pewnie na szkołę rodzenia ze mną chodzić nie będzie, dlatego zależało mi ma bezpłatnej:) poczytaj co i jak, jutro się dowiem wszystkiego i zobaczymy czy warto:) fajnie byłoby razem chodzić:)
 
Do góry