reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
ja przy wzroście 164 przed ciążą ważyłam już sporo bo 67kg, a teraz w 16tc ważę, 67,8kg. Mam nadzieję, że więcej niż 77kg ważyć nie będę:p:p:p

smile to prawie nie przytyłaś nic ja mam ten sam wzrost co ty i teraz ważę też tak samo 67,2 ale ja startowałam od 60 kg czyli mam juz 7 kg na plus :sorry: przeraża mnie ta 7 z przodu byle tylko nie było 8 :baffled:
 
mama wikusi, teri trzeba zrobić tak, żeby 8 z przodu nie było!! :))

Ja się strasznie tego boję, bo wiem, że ze zrzucaniem kg u mnie ciężko! mniej niż 60kg w ciągu ostatnich lat chyba nie miałam:( a moim marzeniem jest po ciąży 56kg!
 
kochana ja z wiki na liczniku miałam ponad 84kg! a startowałam coś z 62,5 (tyle w 12tc) a ile mniej miałam wcześniej nie wiem. Czułam się jak słonica :( Fakt 10kg zeszło razem z CC, później opuchlizna i reszta i spadłam do tych 62,5... ale moim marzeniem jest mniej niż 60kg po tej ciąży....i mniej w brzuchu...
 
ja mam nadziej, ze szybko wroce po ciazy do swojej wagi 55kg, teraz martwia mnie te kg , ale z drugiej strony to wszystko dla dobra dzidziusia:) ostatnio apetyt mi sie zwiekszyl , bo nawet w nocy czasem musze zjesc kanapke:) ja duzo przytylam w biodrach, [posladkach i udch, ale przed tem bylam szczupla wiec dzidzius musi sie gdzies zmiescic. Ale po ciazy jak dojde do sievie , to silownia obowiazkowa:)
 
kochana ja z wiki na liczniku miałam ponad 84kg! a startowałam coś z 62,5 (tyle w 12tc) a ile mniej miałam wcześniej nie wiem. Czułam się jak słonica :( Fakt 10kg zeszło razem z CC, później opuchlizna i reszta i spadłam do tych 62,5... ale moim marzeniem jest mniej niż 60kg po tej ciąży....i mniej w brzuchu...

Ja mialam 82kg a startowalam z 60kg:szok:
 
Jak tak sobie czytam to widzę, że wiekszość z Was to takie chudzinki... eh... pozazdrościc... ja startowałam z wagą 62 kg, teraz jest 64... ale boję się\, że na finiszu będzie 8 z przodu... a mam chory kręgosłup
(przepuklina, dyskopatia) który już teraz daje o sobie znać a brzuszka mam tyle co i nic... :-(
 
reklama
Do góry