reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
u mnie z wagą to różnie bywa hehe.Kiedyś nie narzekałam na nią,byłam szczupła.50 kg to był max (170 wzrostu). Później stopniowo tyłam-chudłam-tyłam-chudłam.Stanęło w końcu na 55 kg.I SZOK! Waga podskoczyła mi do 67;/ Przyznam szczerze,że dla mnie to było za dużo. Nastepnie okazało się,że jestem w ciąży i...chudnę.
Ostatnio moja waga wskazywała 63 kg.Ale mnie to nie dziwi,bo mało jem.tzn. staram się jeść normalnie natomiast mam straszne mdłości i czasami wymiotuję nawet cały dzień :(
 
reklama
Ja już się boję stanąć na wagę. Ile tym razem pójdzie w górę. Aro znowu będzie marudził (dziś mi zabrał talerz ze spagetti, bo sapnęłam sobie pod koniec jedzenia i uznał, ze już się najadłam i mam się nie przejadać, zostawić miejsce Mikołajowi) :baffled:

Nie żałuj sobie dziewczyno jedzenia!!!!!!!!!!! Jeśli masz ochotę to jedz bez przesady!! Niech Twój Aro nie je, Ty masz maluszka w brzuchu i masz jeść tyle ile potrzebujesz!! No ku..... ja się wkurzyłam :wściekła/y:
 
Do góry