reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Mi zostalo 7kg i w zadne spodnie nie wchodzę.... dobrze ze teraz lato to wszelkiej masci sukienki i spódniczki noszę, do jesieni zamierzam zrzucic te 7kg i wejsc w moje dzinsy. W 2 miesiace powinnam te 7kg zrzucic, ale trezba bedzie sie troszke pilnowac:tak:
 
reklama
u mnie z -9 kg zrobiło się -12 a już myślałam,że nadrabiam bo zaczęłam jeść totalnie wszystko..plus taki,że mieszczę się w gacie które przed ciążą były ciasnawe (waga przed ciążą i na początku 68kg)
 
u mnie 69kg ;-) czyli zrzuciłam już 17 :).
Do wagi sprzed ciąży brakuje 7-8kg... Ciekawe jak pójdzie dalsze zrzucanie :confused2:
 
Ja przytyłam w ciąży 8kg. Na dzień dzisiejszy zrzuciłam 11kg. Ale i tak jeszcze jestem pulchna. Mam nadzieję, ze malutki ze mnie ten tłuszczyk wyssie... ;-) Rozmiar xs dla mnie nieosiągalny jest. ALe L bym nie pogardziła... :cool2:
 
dziewczyny, jak Wy to robicie, ze chudniecie tak szybko???????
ja jutro koncze połóg, nareszcie 42 dni po porodzie i od poniedzialku smigam na fitnes, juz kupilam karnet, ale zostało mi 8 kg i od 4 tyg waga stoi w miejscu, a ja mam wilczy apetyt
dzis kolejny raz usłyszalam" o jaki ci brzuszek został po porodzie", czulam sie jakbym dostala siekiera w samo serce.....
a tydzien temu chłopak na imprezie firmowej myslal, ze jestemw ciazy i mi pogratulowal, oczywiscie musialam swoje wypłakac w łazience....... nienawidzę swojego ciała!
 
Mnie dziś waga pokazała 70,5 kg (-12,5kg), czyli jeszcze 3,5 kg do wagi sprzed ciąży... a do wymarzonej wagi daleka droga.

MamaKubulki ja u siebie zauważyłam, że waga leci codziennie kilka gram w dól pod warunkiem, że po 18:00 już nic nie jem... no i odstawiłam grilla, a szczególnie kiełbaski:p bo ostatnio po grillu waga poszła w górę! i ograniczam słodycze.

A za 3 tygodnie zaczynam biegać i ćwiczyć górne partie brzucha... gdzieś wyczytałam, że dół brzucha można ćwiczyć po CC dopiero po jakiś 3-4 miesiącach, ale pogadam jeszcze z DR o tym:p
 
mamakubulki ja 3 tygodnie po porodzie spotkałam spotkałam dawna znajomą i ona ma mój widok ooo widze że rodzina się powiększy a ja mówie że już sie powiększyła :eek::baffled: ale dziś już prawie brzuszka nie mam do wagi sprzed ciązy zostało 6 kg ważę teraz 66 kg i tak jak pisze smile co dziennie kilka gram mam w dół ale tez juz po 18 nie jem nic unikam słodyczy i smażonego latam z wózkiem na 2 piętro i długie spacery pod górkę :-p;-)
 
Mi zostały 2kg do wagi sprzed ciąży, a do wymarzonej (nierealnej :-p) 10kg. Najbardziej wkurza mnie ten skórny fałd, który mi wisi :baffled: No, ale prawda jest taka, że żadnej diety nie trzymam, a chyba zacznę. Mateusz jedzie za tydzień z babcią na wakacje, więc nie będę musiała myśleć o zaopatrzeniu lodówki :-D a mąż skoro piwo potrafi sobie zakupić, to z jedzeniem też sobie poradzi :-D
 
To i ja się dopiszę.
Waga przed porodem 69kg (zawyżona bo nie wiedziałam, że byłam w ciąży i chyba zaczęłam wcześniej tyć - normalnie 65kg i do tego będę dążyć:)
Poród 87kg - po porodzie 80kg, podczas pierwszego tygodnia spadła do 75kg. No to jeszcze dyszka przede mną - tyle, że dziś mija 3 tygodnie od porodu a ja nadal obolałe krocze mam i musze wciąż uważać aby się nie ponaciągać. Nie wiem kiedy rozpocznę ćwiczenia. Na razie jedynie patrzę co jem.
 
reklama
No to chyba i na mnie kolej:sorry2:
Przed ciążą 60kg. W dniu porodu 77kg. 3 dni po porodzie 73kg:-(
Dziś 69kg. A chciałabym ważyć 56-57kg. No to jeszcze długa droga przede mną...Generalnie jestem troche zdołowana..
 
Do góry