reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

madzia, nie przejmuj się, na pewno uda Ci się szybko zrzucić przy maluszku te zbędne kilogramy:tak:.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno po cesarce jest trochę trudniej powrócić do dawnej figury:sorry2:, jednak myślę że jak ktoś bardzo chce, to osiągnie swój cel:tak:
U mnie zostało 3kg do zrzucenia:-)
 
reklama
Waga wyjsciowa 52-54 kg(pewna nie jestem). Waga przed porodem 72kg:szok:, waga dzis (tydzien po porodzie) 64,2 kg .... jakos spada i niech spada jak najdalej :tak:
 
U mnie waga przed ciązą 60 kg, w dniu porodu rowno 80 kg, dzis 2 tygodnie po cc mam 68 kg, 8kg do zrzucenia :dry: Dam radę, już raz schudłam po ciąży z 83 kg do 58 kg w pół roku to i teraz na Świeta powinnam osiągnąć swój cel :tak:
 
Smile waga nam rosła przez 9 miesięcy więc nie spadnie w 3 dni, poza tym musimy spacerki zacząć, żeby się ruszyło na maksa :-)

Tylko, jak ubrać dziecko skoro na dworze 13'C :eek:
 
Ważyłam się w dzień porodu ważyłam 70kg w dniu wczorajszym po powrocie do domu stwierdzam -9kg
W lustrze widziałam się ostatni raz we wtorek przed pójściem na oddział,później w ogole bo tam luster nie było.Więc jak wczoraj zobaczylam swoje odbicie w szybie (przy wyjściu) to się przeraziłam.Do dziś nie mogę poznać swojej twarzy..
 
Nayaa - ja dziś przewertowałam swoją garderobę (bo w planach nie długo chrzciny). I o ile w normalne ciuchy wchodzę, to w te wyjściowe już nie. Trzeba będzie odwiedzić znajomą i jej szafę, może coś znajdę, bo nie chcę specjalnie kupować na jeden raz kiecki (i tak prawie nie noszę sukienek i spódnic). Wystarczy, ze ze ślubu cywilnego była "jednorazową" (chyba, ze kiedyś do niej schudnę, ale to będzie wyzwanie).
z 20 kg zostało mi do zrzucenia 8. Ale do sensownej wagi dużo dużo więcej...
 
U mnie dziewczyny waga przed pordem 64,700 w dniu porodu 85 , po powrocie do domu 76,600 i po tygodniu 68,600 , zostało niewiele ale juz stoi w miejscu :)
 
reklama
U mnie waga przed porodem 46, w dniu porodu 58 a teraz 50 :) Mam nadzieję, że szybko i te 4 zejdą bo wszystkie jeansy mam w rozmiarze xs i coś ich dopiąć nie mogę:laugh2:
 
Do góry