reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

ewelina ja z Adasiem przytyłam 17 kg więc o wiele więcej. Teraz na pewno będę miała przyrost poniżej 10 kg. Jak widać jednak każda ciąża inna...
 
reklama
Hej dziewczynki. Widzę ,że Wasza waga wyglada super. u mnie już nie tak kolorowo. Mam 17kg na + i widzę,ze na tym się nie skończy:eek:. Niesamowite jest to ,że po świętach waga poszła jeszcze kg do przodu a potem po 3 dniach spadła:eek: chyba przez słoną kuchnie mojej mamy i zatrzymanie wody.:angry:
 
wiesz Nika, to nie jest powiedziane, mi np po 28 tygodniu pzyrost wagi bardzo wyhamował.. wtedy już miałam +10, teraz mam +11, początek 33 tygodnia..
 
reklama
Do góry