reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

U nas 12,5 na plusie. Dziewczyny głowa do góry, wszystko da się zrzucić:-D, na razie jedzmy na co mamy ochotę bo potem już nie będzie tak pięknie.
 
reklama
Kurcze a u mnie już 14 kg na +. No skąd?! jak?!
Jeszcze w weekend było +12, a tu jeszcze 2 z niczego! Pilnuje się z jedzeniem tak samo cały czas, wiadomo, czasami coś się tam odpuści, ale bez przesady! Żeby tak 2kg przez dwa dni przybyło?:no:
 
Hej dziewczyny, gdzieś wyczytałam że jak któraś miała niedowagę przed ciążą to musi przytyć więcej tj. 13-18 kg i to jest naturalne bo musimy nadrobić to czego brakowało żeby maluszkowi było ciepło w warstwie tłuszczyku ;p Nie wiem czy to prawda ale usprawiedliwienie jakieś jest, ja przynajmniej pocieszam się tą informacją i już tak z przerażeniem nie patrze na wagę. Na razie przytyłam 15kg i został mi miesiąc. Natomiast nie mam zamiaru oszczędzać na jedzeniu bo wychodzę z założenia że nie rozkłada się to tylko na mnie ale i maluszek dużo z tego pożera :) Więc głodna chodzić nie będę. Natomiast co do słodyczy to kiedy jak nie teraz, oczywiście bez przesady ale musimy korzystać, a później będziemy karmić, mało sypiać, robić na wysokich obrotach więc szybko zrzucimy dodatkowe kilogramy :) Na dodatek lato się zbliża więc będę skakać, biegać i wszystko to czego w ciąży nie mogłam robić żeby wyzbyć się tej masy energii którą zbieram od paru miesięcy. Ja jestem pozytywnie nastawiona :-):-):-)
 
czekolada - masz rację, tylko część z nas zaczynała już z nadwagą:-D:-D
No to i tak bym starała się myśleć że widocznie dziecko tego potrzebuje ;p I tak popieram bardziej osoby które miały nadwagę (ale naprawdę, a nie że wydawało im się że są grube) i sporo przytyły, od kobiet które liczą każdą kalorie i mają obsesję na punkcie swojej figury i nawet w ciąży potrafią prowadzić diety żeby za dużo nie przytyć.
 
6tc- 76,5
10tc- 76,9
12tc- 76,8
15tc- 78,3
17tc- 78,3
20tc- 79,0
22tc- 79,3
25tc- 80,1
27tc- 81,4
29tc- 82,6
31tc- 82,5
33tc- 84,6
35tc- 86,2
37tc- 86,5


--------------------------------------------------------------

Z wizyt u lekarza:

7tc5d- 77,6
11tc5d- 76,7
15tc5d- 78,9
19tc5d- 79,6
23tc5d- 81,8
27tc5dc- 84,3
31tc5dc- 85,4
 
reklama
U mnie 64,5 czyli +10 od poczatku. Ciekawe ile do porodu bedzie. W poprzedniej ciazy bylo +12, teraz pewnie tez dojdzie chociaz ze zdziwieniem stwierdzam ze od 2 tygodni waga bez zmian.
 
Do góry