reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

reklama
yoohoosek biedna jestes, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...Ale ja podobnie jak ty, bardzo malo jem, czasami sniadanie i malutki obiad jakis owoc pomiedzy i w zupelnosci mi starcza...Zmuszam sie do mleka na noc albo kromki czegokolwiek. Ja zwyczajnie nie mam apetytu.../
 
pchełka trzymam zaleconą dietę lekkostrawną na żołądek i widzę poprawę- już nie boli i nawet mam jakiś tam apetyt (w sensie że mnie nie odrzuca od wszystkiego).
 
reklama
u mnie od początku ciąży 2,5 kg z wizyt u lekarza, ok 3kg u mnie na wadze. A czekoladę wcinam codziennie...a powinnam więcej warzyw..ech..ale chyba nie jest najgorzej.
 
Do góry