reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

A ja znow schudlam ... juz bylo 1,5kg na plusie i wrocilam do 1kg... ale widze, ze nogi mi chudna smialam sie do mamy, ze jeszcze w ciazy wroce do normalnej wagi jak sie z lubym poznalismy haha

U mnie też tak waga się waha. Najczęściej ważę się z rana przed śniadaniem i wtedy najczęściej jest mniej więcej dobry pomiar i najmniej wahań.
 
reklama
Oj to całkiem możliwe. Ja w drugiej ciąży zaczynałam z wagą 50kg, a jak z porodówki wyszłam to ważyłam 47. Teraz dalej jestem 2 na minusie (18 tyd), A mam wrażenie, że cały czas się obrzeram
 
co bylo u ciebie powodem wcześniejszych porodów?

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszej ciazy pęknięcie pęcherza plodowego i saczenie się wód plodowych.bylo to 32 tydz. Nic nie poczułam, wstałam rano na siku i to siku się nie kończyło, a wciąż coś mi wylatywalo.w szpitalu nawadniali mi wody kroplowkami, bezwarunkowo leżenie. Dosłownie widziałam jak moje dziecko leży mi w brzuchu owiniete mają skóra z brzucha bez wód plodowych.przetrzymali mnie tydzień bo wydało się zakażenie wewnatrzmaciczne przez pęknięcie i to już było zagrożenie życia i moje i małego.cieciecie na przełomie 33/34 tyg, syn ważył 1460g i miał 40 cm. Urodził się z niedotlenieniem,zamartwica, zapaleniem płuc i hipotrofia płodu.dostal w pierwszych minutach zaledwie 2 punkty. Półtora miesiąca spędziliśmy w szpitalu i z waga 2 kg został wpisany do domu.ehhh ciężki bardzo ciężki okres. Wszystko dobrze sue skończylo i mam zdrowego przystojnego 15 letniego syna.ktory jest już większy od mamy [emoji6][emoji6]

W drugiej ciąży wysokie ciśnienie, dwa tyg w szpitalu podawanie leków na zbicie ciśnienia, stwierdzono gestoze, po dwóch tyg mimo brania leków i pobycie w szpitalu na ktg pojawiły sie nie odczuwalne przeze mnie skurcze które powodowały zanik tętna u małego. W ciągu 15 min podjęta decyzja o zakończeniu ciąży,że względu na stan przedrzucawkowy znowu [emoji17] przez cc. Historia się powtarza, strach i płacz. Mały urodzony w 36 tyg waga 3050g, 52 cm. 9 punktów. Po 5 dniach byliśmy w domu.Teraz ma 6,5 roku jest zdrowym.chlopcem. .

Mam za co Bogu dziękować.

Trzecia ciąża również z atrakcjami, ze względu na plamienia. ręce opadają.






Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Nie poddawaj się. Masz naprawdę silne dzieci (pewnie po mamusi). Mój też miał zamartwicę, hipotrofię i tylko 1 pkt apgar. A teraz? Super gość tylko dalej jest mały, bo ma wzrost o 2 lata niższy i problemy z czytaniem, ale z tym się da żyć.
Pewnej wigilii przy składaniu życzeń moja ciocia popatrzyła na mnie i mówi ty już lepiej więcej dzieci nie miej. To bardzo życzliwa. Zdziwią się jak przyjedziemy na Wigilię z boba.skiem
 
Joshi ale historie [emoji46] trzymam kciuki, aby teraz wszystko szczęśliwie zakończyło się! stres na pewno jest, ale mimo wszystko trzeba być dobrej myśli ! Jesteś naprawdę silna kobieta !

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
W pierwszej ciazy pęknięcie pęcherza plodowego i saczenie się wód plodowych.bylo to 32 tydz. Nic nie poczułam, wstałam rano na siku i to siku się nie kończyło, a wciąż coś mi wylatywalo.w szpitalu nawadniali mi wody kroplowkami, bezwarunkowo leżenie. Dosłownie widziałam jak moje dziecko leży mi w brzuchu owiniete mają skóra z brzucha bez wód plodowych.przetrzymali mnie tydzień bo wydało się zakażenie wewnatrzmaciczne przez pęknięcie i to już było zagrożenie życia i moje i małego.cieciecie na przełomie 33/34 tyg, syn ważył 1460g i miał 40 cm. Urodził się z niedotlenieniem,zamartwica, zapaleniem płuc i hipotrofia płodu.dostal w pierwszych minutach zaledwie 2 punkty. Półtora miesiąca spędziliśmy w szpitalu i z waga 2 kg został wpisany do domu.ehhh ciężki bardzo ciężki okres. Wszystko dobrze sue skończylo i mam zdrowego przystojnego 15 letniego syna.ktory jest już większy od mamy [emoji6][emoji6]

W drugiej ciąży wysokie ciśnienie, dwa tyg w szpitalu podawanie leków na zbicie ciśnienia, stwierdzono gestoze, po dwóch tyg mimo brania leków i pobycie w szpitalu na ktg pojawiły sie nie odczuwalne przeze mnie skurcze które powodowały zanik tętna u małego. W ciągu 15 min podjęta decyzja o zakończeniu ciąży,że względu na stan przedrzucawkowy znowu [emoji17] przez cc. Historia się powtarza, strach i płacz. Mały urodzony w 36 tyg waga 3050g, 52 cm. 9 punktów. Po 5 dniach byliśmy w domu.Teraz ma 6,5 roku jest zdrowym.chlopcem. .

Mam za co Bogu dziękować.

Trzecia ciąża również z atrakcjami, ze względu na plamienia. ręce opadają.






Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie miałaś przejścia z chłopakami. najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze. Z tą ciążą na pewno wszystko już będzie dobrze i uda Ci się spokojnie donosić do terminu i tym razem urodzić bez żadnych "atrakcji".
 
W pierwszej ciazy pęknięcie pęcherza plodowego i saczenie się wód plodowych.bylo to 32 tydz. Nic nie poczułam, wstałam rano na siku i to siku się nie kończyło, a wciąż coś mi wylatywalo.w szpitalu nawadniali mi wody kroplowkami, bezwarunkowo leżenie. Dosłownie widziałam jak moje dziecko leży mi w brzuchu owiniete mają skóra z brzucha bez wód plodowych.przetrzymali mnie tydzień bo wydało się zakażenie wewnatrzmaciczne przez pęknięcie i to już było zagrożenie życia i moje i małego.cieciecie na przełomie 33/34 tyg, syn ważył 1460g i miał 40 cm. Urodził się z niedotlenieniem,zamartwica, zapaleniem płuc i hipotrofia płodu.dostal w pierwszych minutach zaledwie 2 punkty. Półtora miesiąca spędziliśmy w szpitalu i z waga 2 kg został wpisany do domu.ehhh ciężki bardzo ciężki okres. Wszystko dobrze sue skończylo i mam zdrowego przystojnego 15 letniego syna.ktory jest już większy od mamy [emoji6][emoji6]

W drugiej ciąży wysokie ciśnienie, dwa tyg w szpitalu podawanie leków na zbicie ciśnienia, stwierdzono gestoze, po dwóch tyg mimo brania leków i pobycie w szpitalu na ktg pojawiły sie nie odczuwalne przeze mnie skurcze które powodowały zanik tętna u małego. W ciągu 15 min podjęta decyzja o zakończeniu ciąży,że względu na stan przedrzucawkowy znowu [emoji17] przez cc. Historia się powtarza, strach i płacz. Mały urodzony w 36 tyg waga 3050g, 52 cm. 9 punktów. Po 5 dniach byliśmy w domu.Teraz ma 6,5 roku jest zdrowym.chlopcem. .

Mam za co Bogu dziękować.

Trzecia ciąża również z atrakcjami, ze względu na plamienia. ręce opadają.






Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
no to przeszlas ;/
moj Patryk pierworodny tez wczesniak z 31 tyg. urodził sie...bo mu sie pospieszylo ... waga 1820 i 46 cm
a teraz chlopisko 186 cm
1467225353-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joshi przytulam mocno . Bardzo dużo przeszlas aż lzy polecisly mi jak czytałam . wierze ze wyrzynamy do 36tc i dzieci zdrowe będą. Tak sobie nie zdajemy sprawy a to takie ważne.

Ja po cichu wierze ze teraz beda dla odmiany lzy ale szczęścia od poczatku i niespodzianka
 
reklama
Mi dzisiaj waga wskazała +3kg :/ 18 tydzień- niby nie dużo ale ja jestem ciężka normalnie, i jeszcze przed ciążą ważyłam za dużo- czeka mnie niestety 3 cyfrowa waga za chwilę.... Załamka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry