reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

reklama
Dycha na plusie.
Początkowa: 60kg
Po 1 trymestrze: 58.5kg
Obecnie 30tc: 68kg

cb7wugpju04jz4q8.png
 
A moje cycki sa jakies zwariowane. Od początku ciąży urosły może o milimetr. Masakra zawsze miałam małe piersi Myslalam ze chocia w ciazy mi urosna a one leniwe jak nie wiem co
 
reklama
A moje cycki sa jakies zwariowane. Od początku ciąży urosły może o milimetr. Masakra zawsze miałam małe piersi Myslalam ze chocia w ciazy mi urosna a one leniwe jak nie wiem co

U mnie cycki tez słabo rosną [emoji53] zawsze sie śmiałam, ze mam rozmiar biustu jak grupę krwi A minus... teraz moze ledwo B sięgają...

Wlasnie zmierzyłam sie na wysokości pępka i sa 94cm, ale czuje sie z tym bardzo sprawnie i nie mam większych problemów w samoobsłudze (jakkolwiek by to nie brzmiało [emoji16])

Waga na 31tc 60,6kg czyli 7,6kg do przodu juz. Na szczęście chyba większość idzie w młodego [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry