reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

U mnie waga startowa 74kg przy wzroście 166, więc gdzieś 10kg zaa dużo..
Waga 31tc- 77 kg. Aż sobie porównałam, jestem zadowolona :))
upload_2016-10-6_9-3-5.png
 

Załączniki

  • upload_2016-10-6_9-3-5.png
    upload_2016-10-6_9-3-5.png
    195,4 KB · Wyświetleń: 689
reklama
i ja mam taka sama nadzieje ! dluga droga mnie czeka bo moja idealna waga to 57kg...
Ja jestem nizsza ale najlepiej tez wygladam przy 57 maks 59... Luby sie cieszy bo mowi, ze teraz nie boi sie mnie przytulic wczesniej mial wrazenie, ze zaraz mi cos peknie haha fakt jak przytylam to i moje wyniki z krwi sie poprawily bo wiecznie walczylam z anemia ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
ja przed ciaza wazylam o 6kg za duzo :dry: ale jestem dobrej mysli.. bede karmic uwazac na to co jem do tego sciskac sie pasem + po pologu cwiczyc (kupuje sprzet do domu :D ) musi byc dobrze !! do lata bedzie troszke czasu wiec mam nadzieje ze sie ogarne ;)
 
ja przed ciaza wazylam o 6kg za duzo :dry: ale jestem dobrej mysli.. bede karmic uwazac na to co jem do tego sciskac sie pasem + po pologu cwiczyc (kupuje sprzet do domu :D ) musi byc dobrze !! do lata bedzie troszke czasu wiec mam nadzieje ze sie ogarne ;)
Podobno nie powinno sie pasem sciskac bo wtedy macica moze sie zle obkurczyc
Tak slyszalam ...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Podobno nie powinno sie pasem sciskac bo wtedy macica moze sie zle obkurczyc
Tak slyszalam ...
To ja slyszalam odwrotnie , ze przyspiesza obkurczanie i pomaga ;) opinie sa ogolnie podzielone ale z tego co czytalam to wiekszosc ogolnie na + i wiekszosc jednak poleca :) mamy ktore znam osobiscie bardzo sobie chwala.. :)
 
Do góry