reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

reklama
To i moja kolej. Na chwilę obecną spodziewam się bliźniąt jednojajowych! Mają po 3 mm i jednemu już bije serduszko. Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i założenie karty ciąży. Oby wszystko było dobrze. A tu zdjęcie. Przy pecherzyku żółtkowym widać dwa malutkie przecinki jeden pod drugim
Bliźniakiii?! Ale super, gratuluję! [emoji9] Jak zareagowałaś? [emoji3][emoji3]
 
Joasia najpierw zaczęłam się śmiać a potem mi się na płacz zebrało. Niestety wiem z jakimi zagrożeniami wiąże się ciążą bliźniacza jednojajowa, ale po prostu musi być dobrze:-) ja czułam że będą bliźniaki. Mam nadzieję że będę je umiała rozróżniać

Cyntia mega news. Nie mogę w to uwierzyć jeszcze.
 
Joasia najpierw zaczęłam się śmiać a potem mi się na płacz zebrało. Niestety wiem z jakimi zagrożeniami wiąże się ciążą bliźniacza jednojajowa, ale po prostu musi być dobrze:-) ja czułam że będą bliźniaki. Mam nadzieję że będę je umiała rozróżniać

Cyntia mega news. Nie mogę w to uwierzyć jeszcze.
O kurcze;) ale super zawsze mi sie marzyly bliźniaki;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasia najpierw zaczęłam się śmiać a potem mi się na płacz zebrało. Niestety wiem z jakimi zagrożeniami wiąże się ciążą bliźniacza jednojajowa, ale po prostu musi być dobrze:-) ja czułam że będą bliźniaki. Mam nadzieję że będę je umiała rozróżniać

Cyntia mega news. Nie mogę w to uwierzyć jeszcze.
Bęęędzie dobrze, nie moźna inaczej myśleć! [emoji106][emoji64][emoji64]
 
Pauli mnie też się zawsze marzyły:-) to naprawdę moje spełnienie marzeń. A jak już to jedno serduszko zobaczyłam...szok za dwa tygodnie muszą bić już dwa, nie ma innej opcji
 
reklama
To i moja kolej. Na chwilę obecną spodziewam się bliźniąt jednojajowych! Mają po 3 mm i jednemu już bije serduszko. Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i założenie karty ciąży. Oby wszystko było dobrze. A tu zdjęcie. Przy pecherzyku żółtkowym widać dwa malutkie przecinki jeden pod drugim
Gratki!!! A to ktos w rodzinie ma bliźniaki czy to przypadek? Aaale fajowsko;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry