reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

Wiem dziewczyny co czujecie, ja też nie mogę jeszcze w to uwierzyć...dwa testy i dobra beta, a ja dalej mam wrażenie że to za piękne żeby było prawdziwe :D
Alcarin - piękny zestaw testów, każdy inny :D Z taką różnorodnością to ciąża na 100% :D
 
reklama
Okazuje sie że to były złe początki, dziś poszło wszystko ok. Gość który miał takie złe opinie okazał sie bardzo miły i delikatny. Miałam usg, pęcherzyk widoczny w dobrym miejscu jednak akcji serca jeszcse nie wybadał. Jestem umówiona na za 2 tygodnie znów :)
I zrobiłam sobie fotke rozpiski kiedy ta cholerna przychodnia jest otwarta xD
dodałabym wam zdjęcie ale coś nie wychodzi mi to. Ogólnie jest pęcherzyk, gość nie chciał ponad to nic oficjalnie mówić. Wedle moich obliczeń mam 5t5d. Jest ok, wszystko wskazuje na to ze prawidłowo wystartowane jest :D
 
Zdj z usg z 6tc
IMG_20160817_161039.jpg
i z 8tc :) tescik robiony tydz po spodziewanej @
 

Załączniki

  • IMG_20160817_161039.jpg
    IMG_20160817_161039.jpg
    123,5 KB · Wyświetleń: 1 697
reklama
O widzisz :) ja niby mam 5t6d ale mam nieregularne cykle i na objawy mysle ze tym raze owulacje mialam 2-3 dni pozniej niz teoria matematyczna mi obliczyla :p
mi gin nie powiedzial ale wczoraj zobaczylam ze mam fotke z zaznaczona wielkoscia pecherzyka plus minus 0.9 cm nie wiem czy to dokladnie jednak zrobil. Nie wiem nie wiem, nie chce byc madrzejsza od niego xD poczekam na usg za dwa tygodnie wtedy na pewno poda juz jakies mi konkretne liczby :)
 
Do góry