reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza testy, usg, wizyty :-)

Jestem już po usg prenatalnym i podrzucam Wam 2 zdjecia. Na jednym jest w całej okazałości, a na drugim jest glowka i widac jak trzyma rączkę w buzi... Na jedym ujeciu to nam nawet pomachal rączka, szok!!!! Wszystko jest dobrze, z usg 12+6 czyli jutro 14 tydzien :) ma 6,5 cm :) a ja zakochalam się na zaboj!!!!!!

Śliczny maluszek :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem już po usg prenatalnym i podrzucam Wam 2 zdjecia. Na jednym jest w całej okazałości, a na drugim jest glowka i widac jak trzyma rączkę w buzi... Na jedym ujeciu to nam nawet pomachal rączka, szok!!!! Wszystko jest dobrze, z usg 12+6 czyli jutro 14 tydzien :) ma 6,5 cm :) a ja zakochalam się na zaboj!!!!!!

Sliczne zdjecia :-) gratuluje !


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Ja mialam wczoraj tez prenatalne. Z usg 12+5. Dzidzius ma 7 cm. Niestety odwrocony byl i na zdjeciach malo widac. Tlow i glowke tylko.
Bobas zdrowy, serduszko pieknie mocno bije. Przyziernosc 1.3. Czekam jeszcze na wyniki z krwi ale dr twierdzi ze zadnych niespodzianek byc nie powinno.
Za 8 tyg 21 listopada jestem umowiona na polowkowe juz :-)



uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Ja mialam wczoraj tez prenatalne. Z usg 12+5. Dzidzius ma 7 cm. Niestety odwrocony byl i na zdjeciach malo widac. Tlow i glowke tylko.
Bobas zdrowy, serduszko pieknie mocno bije. Przyziernosc 1.3. Czekam jeszcze na wyniki z krwi ale dr twierdzi ze zadnych niespodzianek byc nie powinno.
Za 8 tyg 21 listopada jestem umowiona na polowkowe juz :-)



uwo9yx8danzxt9q9.png
To super wiadomość, oby tak dalej te nasze maleństwa zdrowo rosły, tego nam wszystkim życzę! A dostałaś zdjęcie?
 
Czasami takie wychodzą, jednak te nasze bobaski już takie ruchliwe że ciężko wychwycić w odpowiednim momencie... jak uważasz ja chętnie obejrze :wink:

Ja tez chetnie w sumie ogladam nasze tutaj kwietniowe dzidziusie :-)
Takze to moj bobas. Mam przeczucie ze chlopak choc dr nie byla wstanie dojrzec nic jeszcze :-) musimy cierpliwie czekac nadal :-)

1474992549-gnkrj3.jpeg



uwo9yx8danzxt9q9.png
 
reklama
Do góry