reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kochana MAILUJ - Lipcówka 2011 Na Zawsze w Naszych Sercach...

Kochana Julko!! Nie wiem co mam napisać, mam totalny mętlik w głowie i mnóstwo pytań dlaczego?! Byłaś wspaniałą osobą, pomocną, troskliwą, kochaną... zasiliłaś grono Aniołów ale dlaczego tak wcześnie??!! nie tak to powinno wglądać - powinnaś żyć... cieszyć się każdym dniem z dziećmi:-(

Będziemy o Tobie zawsze pamiętać Lipcóweczko nasza Kochana!!

Spoczywaj w pokoju
[*]
 
reklama
Julko kochana, nasz Aniele Stróżu, Ty zawsze mówiłaś i wierzyłaś, że ,,będzie dobrze"... i było...

Pytałaś mnie kiedyś, jak możesz się zrewanżować, odpowiedziłam, że jeśli będę kiedyś, czegoś potrzebowała, to poproszę... dzisiaj proszę, czuwaj nad nami!

Dla Ciebie kochana
[*]
[*]
[*] zawsze będziesz w moim serduch!
 
Juleczko kochana spoczywaj w pokoju :*:*
[*]
[*] :-:)-( wierzę,że czuwasz nad rodziną ,szczególnie nad Krzyniem .Dziękujemy ,że mogłysmy poznać tak wspaniałą osobę jaką byłaś Ty :* Nie wierzę w to i już :-:)-:)-:)-(
 
Jueczko, sprawiłaś nam ogromny smutek, będziemy tęskniły za Tobą.Pokój Twojej duszy.
[*]

„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”
 
Takich ludzi jak Julia nie spotka się często. Wspaniała matka, dobra duszyczka... dla wszystkich zawsze miała dobre słowo i mądre rady.
Julio w sercu zawsze pozostaniesz z nami...
Nawet jeśli tego nie rozumiemy...
Miej w opiece swoich najbliższych aby znaleźli siłę na nową rzeczywistość.
Modlę się za Ciebie i za nich...
:((((
 
reklama
Kochana Julko!Nie zdążyłam odwiedzić Cię w Koszalinie, ale ja wiem, że się kiedyś spotkamy. Napisałam kiedyś, że Cię uwielbiam i kocham, bo byłaś cudownym człowiekiem. Moje serce płacze. Tulę Twoje Dzieciątka.
 
Do góry