reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2010

reklama
Mój starszy jest Karol,mojej tesciowej nie pasowalo a teraz nie wyobraża sobie inaczej. Teraz czekamy na Filipka, a gdyby zmienił płec to będzie Ola albo Tola ale dokładnie w takiej formie, nie jako zdrobnienie tylko pełne imie.Teściowa znów kręci nosem ale to nasze dziecko. 6 ma, to juz ponazywała w tym 5 chłopców, teraz moja kolej he he he he.
 
U nas do wyboru dla chłopca padły imiona Kubuś i Kacper i wybraliśmy Kacpra ze względu że wydawało nam się to imię dosyć rzadkie ( nie znam żadnego Kacpra a mój P tylko jednego :p ) ale teraz chodząc po galeriach handlowych cały czas słyszę jak mamusie wołają swoich Kacperków;-) coż może wcześniej poprostu nie zwracałam na to imię takiej uwagi jak teraz:-D a dla dziewczynki miało być Natalka Roksana bądź Nicola :-)
 
Ostatnia edycja:
A mój synek ma na imię Kamil. I to jest dla mnie najpiękniejsze imię a świecie.
oj tak, chociaż na początku bardzo chciałam Seweryna ale mężuś się uparł...jeśli kiedyś będę miała córcie to czekają imiona Klara lub Kinga :-)
Babcia bardzo chciała Kacperka ale w szpitalu Kacperków było zatrzęsienie...
 
U nas do wyboru dla chłopca padły imiona Kubuś i Kacper i wybraliśmy Kacpra ze względu że wydawało nam się to imię dosyć rzadkie ( nie znam żadnego Kacpra a mój P tylko jednego :p ) ale teraz chodząc po galeriach handlowych cały czas słyszę jak mamusie wołają swoich Kacperków;-) coż może wcześniej poprostu nie zwracałam na to imię takiej uwagi jak teraz:-D a dla dziewczynki miało być Natalka Roksana bądź Nicola :-)

ooo moj Kacper to teraz daje sie we znaki
ma juz 8l ale ..hmm uparciuch ze szok ost niestety czesto musze krzyczec po nim bo albo fochy strzela albo zas czym innym denerwuje

a Roksana to wiekszosci sie kojarzy z kobietą lekkich obyczajow
tzn mi nie ale jak przy 1.corce pomyslałam o tym imieniu to zaraz słyszałam takie aluzje
a co to imie ma do os takiej?nie kumam tego
 
Ja bardzo chciałam dac synkowi na imie Mieszko... ale mało kto lubi to imie i mój mąz niestety nalezy do tego grona ;) Potem padło imię Jaś aż w końcu Krzyś :)
 
Ja od początku ciąży miałam jakieś przeczucie że będziemy mieli synka i od razu chciałam mieć Bartka mój mąż musiał to dobrze przemyśleć aż wkońcu sie zgodził ale mamy Bartosza a nie Bartłomieja bo jakoś te drugie już do mnie tak nie przemawia:-D
A gdyby była córa to miała być Weronika
 
Witam ja mam synka o imieniu Julian,Julek,Juluś,Juleczek nie wszystkim w rodzinie się to podobało a teraz nie wyobrażają sobie żeby miał inaczej na imię.
 
reklama
a co myślicie o imieniu Jagoda? czy waszym zdaniem jest często spotykane? strasznie mi się spodobało to imię... na początku ciąży byłam pewna, że będzie chłopiec i nawet nie myślałam nad damskim imieniem... jak się okazało, że będziemy mieli córcie to mieliśmy niezłą zagwozdkę:) wpadliśmy na imię Jagoda i bardzo mi się spodobało. nie wiem tylko czy to jest częste imię czy nie... osobiście nie znam ani jednaj Jagody, a jak to jest naprawdę?
 
Do góry