reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2010

reklama
U mnie w miasteczku panuje teraz moda na Nikolę, Amelkę, Zuzie, Weronikę a z chłopców to Mateusz albo Staś:tak:

Ja moją córeczkę i tak nazwę Nikola:-) bo zawsze sama chciałam mieć tak na imię i strasznie mi się ono podoba:tak:
A po drugie to jedyne na które mój M się zgodził;p reszta moich propozycji została kategorycznie odrzucona:laugh2:
 
Dawno temu wymyslilam sobie ze jesli bede miala corke dam jej na imie Amelia...
Ale pech chcial ze ostatnio przyszla straszna moda na to imie.I tak dla przykladu mojego K siostra nazwala swoja corke Amelia i jeszcze do tego my dwie mamy takie same imie:)))
Wiec moja Ksiezniczka ma na imie Victoria:-)
A co do chlopcow to zauwazylam mode na Oliviera...
 
U nas również jest moda na imionka Amelia, Aleksandra, Wiktoria , Nikola :-)
nasza córeczka będzie miała na imię Nikola :-)
Mi bardzo osobiście podoba się imię rzadko spotykane Sidney :-) lecz mojemu mężulkowi to imię wręcz odwrotnie się bardzo nie podoba :/
A moda na imię dla chłopca to Marcel :-)
U nas gdyby był chłopiec to miał być Kevin :-) ....
 
NIKOLA-tak jak pisałam już wcześniej to piekne imię:-)
moja NIKUSIA skończyła juz roczek i jest przeurocza:happy:
Nie przejmuje sie wogóle komentarzami na temat tego imienia-dla mnie ono jest najpiekniejsze.Moja mama na początku tez nie była zbytnio tym imieniem zachwycona,ale teraz już się do niego przekonała.;-)
Jedynie dziadek nie umię zapamiętać imienia wnuni, i za każdym razem się pyta ,,JAK TAM MALUTKA?":-D
Pozdrawiam wszystkie Nikolcie i gratuluje ich mamusią dobrego gustu:blink:
 
Macie rację z tymi imionami,same Julie, Zuzie, Amelie, Maje, Oliwie i Lenki a u chłopców Kacperki i Kubusie(nigdy mi się to imię nie podobało, uważam że jest okropne- bez obrazy dla Kubusiów i ich rodziców). Oliwier to ładne imię, chociaż ostatnio też często nadawane.
Osobiście jestem zdania, że jeśli jednak podoba ci się imię Julia itp., to daj go dziecku, nawet gdyby miała to być 5-ta Julia w okolicy.:-) Pozdrowienia
 
Pech chciał, że nasza córeczka w klasie będzie miała 5 imienniczek...To jest jakaś moda na imiona, czy coś? Bo to chyba nie przypadek, że w danym roku jest najwięcej dzieci o takich i takich imionach. Gdybym wiedziała, że jest taki wysyp na Julki, to bym inaczej nazwała córkę...
 
Ja dla odmiany troszke przekształciłam pospolite polskie imię Aleksander na Alexander i tym sposobem mój synuś ma na imię Alex. Było małe spięcie z panią w usc, że to niby nie polskie imię, i że tak owego nie ma w polskim kalendarzu, wiec ona aktu wydać nie może, ale po dłuższej dyskusji ;) musiała dać za wygraną. Znam w moim mieście dziewczynkę o imieniu Jessica, ciekawe, co pani w usc powiedziałaby na to:p

Ale jeżeli chodzi o dzisiejsza nieoryginalność imion, to jest problem uniwersalny. Ja sama -naście lat temu miałam w przedszkolu, w podstawówce i w średniej szkole zawsze kilka imienniczek w klasie, także dziewczyny, nie przejmujcie się tym zupełnie, bo to dla dzieci nie jest żaden problem, że maja swoich imienników.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry