reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

najciekawsze gry i zabawy edukacyjne

Spadające małpki :-) widzę, że nie tylko my gramy :-)
Do tego chińczyk i planszówki.Czy wasze też się tak złoszczą jak przegrywają?

mb

niestety, żadne tłumaczenia nie pomagają, ani przykład "z góry" jak przyjąć porażkę.

Ja polecam BÓBR BILLY i Kicky Rikki, zręcznościówka, będzie drobra nawet dla 3latka, do Ciebie Lenka;-)
Mój Igor lubi monopol, bo pięniądze są, a ostatnio odkryliśmy SMARTGAMES, to takie bardziej do zabawy, na logiczne myślenie.
 
reklama
niestety, żadne tłumaczenia nie pomagają, ani przykład "z góry" jak przyjąć porażkę.

QUOTE]
Ja często ściagam się z Igorem (synek 5l.) resorakami (bohaterami filmu "Auta"). Mały robi 2 równoległe tory i mówi: "Ten tor jest do wygrywania, a ten jest twój!" :zawstydzona/y:

no wiesz, jakby Cie nie uprzedił to jeszcze byś coś nie tak zrobiła;-)
 
nasze "odkrycie wakacji" to rummikub:tak: ja nie znałam wcześniej tej gry i jestem zachwycona. gramy w wersję dla dorosłych ale podobno jest też dla dzieci. młoda zawsze chciała grać z nami w scrabble, ale to trochę jeszcze za trudne, a tutaj też są tabliczki, tyle że z cyferkami:-D dodatkowa korzyść jest taka, że i dorośli mogą się trochę pobawić :tak:
 
Rummikub faktycznie ciekawa sprawa :) rozwija logiczne myślenie, a do tego jest całkiem przyjemna dla rodziców - dokładnie tak, jak piszesz :)
 
Ostatnia edycja:
My się bawimy zagadkami - mamy książeczkę Matematyka w zagadkach - tak naprawdę chodzi przede wszystkim o zagadki i zabawę, ale tematem jest właśnie matematyka, działania, figury. Zabawa super, młody się wkręca, a ja mam nadzieję, że potem w szkole będzie miał z tym przyjemne skojarzenia :)
 
Masz szczęście, że Twoje maluchy w ogóle chcą grać w gry planszowe. Moim już się to znudziło, wolą broić i krzyczeć, biegać. W końcu mąż gdzieś usłyszał, że jest taki park rozrywki Loopy's World. Jestem z wrocławia, więc mam niedaleko, bo jest na Bielanach. z tego co widziałam na facebooku też jest w gdańsku. Muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolona. czysto, dziecku nie ma prawa nic się stać. Po prostu super. Jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko to zabierz tam swojego synka. Na pewno bardzo się ucieszy. :)
 
reklama
Do góry