reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Na sygnale!!! - wieści ze szpitala - bez komentarzy

reklama
Wiadomość od Anisen
" jestem w szpitalu. podali mi sterydy. byl kardiolog i powiedzial ze w serduszku za dluga jest ta przegroda łaczaca komory. przez to serduszko żle bije. to sie zarasta po porodzie. bede do poniedzialku potem tylko wizyty co tydzień. dzięki buziaki. ps. ja bez kompa"
 
Wiadomość od Hope.

"Dzisiaj miałam full badań. Ogólnie wszystko wydaje się być ok. Jedynie przepływy które są na grancy normy, ale sie w niej mieszczą. Lekarz chce mnie obserwować kilka dni. Zapis ktg mam kilka razy dziennie. Ale ja już mam dość szpitala chcę do domku. Dziękuję za kciuki. Ściskam."
 
sms od Sylki
jestem na oddziale, będą mi robić dodatkowe badania z krwi, póki co miałam robione ktg i usg, wszystko ok. widziałam buźkę maluszka miał niezadowoloną minę. Dawidek płakał całą drogę za mną jak wracał z tatą do domu. mam nadzieję że szybko wyjdę, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane ją już w domku. Jak cudownie zobaczyć swoje dziecko. nie mogłam opanować łez szczęścia. Zwłaszcza że okazało się że z drugą córeczką jest wszystko ok już na podczas usg płakałam jak oszalała jak lekarz powiedział że wszystko jest ok. Jutro postaram się popisać więcej. Buzka
 
Do góry