reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

To zazdroszczę,nie wiedziałam,że dzieci tak szybko przyzwyczają się do tego co im służy,będziemy musieli chyba powalczyć,oby nie trwało to za długo, dziś jakieś zajęcia muzyczny w ogórdku, może się załapiemy jak Ksawciu będzie miał dobry humor:-)
Pozdrawiam..hej
 
reklama
Hej Marta, bliźniaki, wow z pewnością nie będziesz się nudziła na spacerach:-)...zawsze możesz pospacerować na świerzym powietrzu, hmmm:tak:
Ja byłam dziś w ogródku, załapałam się nawet na tańce, mój Mały trochę poskakał, jutro idzie na rano, podobno jest ciekawie.Jestem dobrej myśli no i pogadałam sobie z mamami, pozdrawiam


p.s. Śpij ile się da:)
 
Hej
Wow przybeda nam bliźniaki na osiedlu.Wspaniale :)
Julitko no musicie sie postarac bo napawde to dla dziecka lepiej a i wy sie będziecie lepiej wysypiali bo im starszy synek będzie to będzie mnie wygodnie.Choc u nas zdarza sie że dziewczynki śpia ze mna le tylka jak tatus idzie na noc do rpacy :)
 
Hej,hej, wrócliliśmy z porannych zajęć,bylo bardzo sympatycznie i zdecyduje się uczęszczać na nie razem z Ksawciem, niektóre dzieci są takie śmieszne:-) ojeje, Ksawery był kekko zmieszany na początku,ale na koniec wyluzował i dopadł szafe z miśkami.A co u Was?
 

Załączniki

  • Obraz 378.jpg
    Obraz 378.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 46
To świetnie że małemu sie podobaja zajęcia.
U nas na cóz mamusia po południu w pracy była.Julka pojechała z szwagierką na basen a Kasia została w domciu z tatusiem.Po po powrocie siostry dały czadu i sie kłóciły na całego.Nawet po moim powrocie było dośc głośno. Usneły dość szybko po przeczytaniu książeczki :)
 
Hej,Marta rzeczywiście wytrwałości, znam dziewczyny co właśnie urodziły bliźniaki i wracały na studia, ja też niebawem wybieram się na pierwszy weekend na uniwerku,musze dokończyć mgr.
Mój synuś już 2 noce szaleje,kończy się na tym, że i tak zasypia u nas w łóżku, buuu dziś zastosuje jeszcze jeden pomysł, jak nie zadziała to chyba spasuje na jakiś czas
.
W piątek spotkałam się z koleżanką i po raz pierwszy od 21 miesięcy wyszłam wieczorem do pubu..trochę czułam się jak nastolatka, ale było bardzo fajnie:-) Rano już gorzej:)
 
reklama

Mój synuś już 2 noce szaleje,kończy się na tym, że i tak zasypia u nas w łóżku, buuu dziś zastosuje jeszcze jeden pomysł, jak nie zadziała to chyba spasuje na jakiś czas
.
W piątek spotkałam się z koleżanką i po raz pierwszy od 21 miesięcy wyszłam wieczorem do pubu..trochę czułam się jak nastolatka, ale było bardzo fajnie:-) Rano już gorzej:)

Mysle byś sie nie dała i lepiej dzę sukcesu :)
No i fajnie że o=mogłaś wyjść sobie wieczorem.Tego nam mamusiom czasem potrzeba ;)
 
Do góry