reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

Makuc baaa zawzięte, nauczone i umiała tylko dwei pierwsze zwrotki o rączkach, ateraz do obrotów, machania łapką i podnoszenia rączek do góry umie wyciągać po przodu prawą nogę daj i z jakim skupieniem to robi słodki widok :-)
do Boogie woogie doszła teraz pisenka.......my jesteśmy małe orzeszki laskowe , brązowe czapeczki, sukieneczki nowe ..............no bosko to wygląda jak się łapie z sukieneczkę i do góry podnosi hehe ;-). Muszę więcej takich poszukać gdzie się śpiewa tańczy i pokazuje, bo u nas to HIT
 
reklama
u nas woogie boogie to teraz hit, po krasnoludkach i kaczuszkach z mini mini:) z pokazywaniem wybiorczo:) ale i tak slodko jest, szczegulnie jak przy kaczuszkach kuperkiem macha:))
sarisa- a te orzeszki tez na you tube znajde? co wpisac?
ja mam troche piosenek dop pokazywania, ale po portugalsku:))
przydala by sie Alicja, ona ma pewnie troche tego w zanadrzu
 
moriam, u nas też hitem są kaczuszki, ale Patryk nie macha kuperkiem, tylko kłapie łapkami jak dziubkiem hahaha Boogie woogie też lubi, ale woli veo veo i ćwiczymy do tego układ. Możesz to puścić Maurze, co prawda nie wiem w jakim to języku jest ;-)
 
Roxanka u nas też wszystkie dziecięce piosenki są hitem a szczególnie Arka Noego ta pierwsza płyta. A jeszcze jakieś rytmy hip-hopowe. Nawet na reklamach tańczą. No nie ważne jak ważne, że jest zabawa. Może jakiś zespół taneczny kiedyś założą dzieciaki z bb.
 
moriam, u nas też hitem są kaczuszki, ale Patryk nie macha kuperkiem, tylko kłapie łapkami jak dziubkiem hahaha Boogie woogie też lubi, ale woli veo veo i ćwiczymy do tego układ. Możesz to puścić Maurze, co prawda nie wiem w jakim to języku jest ;-)
po hiszpansku:) na razie Mauruni sie nie spodobalo:)
no u nas przxy kaczuchach juz ida lapki, skrzzydelka i kuperek:)

dawajcie filmiki tanczacych maluchow, jak macie!
 
dam jeszcze tym co nie są, ale nie trzymam długo od razu mówię, jutro skasuję :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry