reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Aga, cierpliwosci :)

my nadal w dwupaku. dzisiejsza kontrola zakonczyla sie usg, i kolejnym "masazem" (tak jak pierwszy byl nie przyjemny, tak tego nie czulam zupelnie). okazalo sie, ze rozwarcie na 2-3cm, ale ze nie ma wlasciwych skurczy i nie odeszly wody lekarka powiedziala ze nie ma sensu bukowac mi miejsce na wywolywanie bo uwaza, ze sama urodze - tradycjnie nie wiadomo kiedy. Ale w razie jesli nie urodze do niedzieli do w poniedzialek rano mam sie zglosic na wywolywanie :-/

meza juz dzis nie moge "wykorzystac" bo pani doktor powiedziala, ze mozemy juz lepiej sobie darowac - odszedl mi czop rano (ja myslalam, ze to co do tej pory "wychodzilo" to bylo duzo, ale sie okazalo ze jednak sie mylilam :-p) .

takze, siedze w domu (skurcze nadal baaaardzo nie regularne) laze po schodach, na spacery, biore gorace kapiele i czekam... maly tradycyjnie ma wszystko gdzies - sie wierci, kreci i tylek wypina :)

pozdrawiam wszystkie brzuchatki i mamuski ;-)
 
reklama
Dobry dzien :) ja sie rowniez witam i zabieram za sprzatanie.
AGA jak tam Twoje malenstwo no i Ty?

A dziekuje u nas wszystko dobrze:tak:tylko czasu na forumowanie nie mam bo korzystamy z ladnej pogody i spacerujemy ....poza tym busy bo jakby nie patrzec 5 dzieciakow ,maz i dom do obrobienia mam:-Dale generalnie mala grzeczna je i spi:)

oooo wlasnie sie cos kreci jamochlonik trza ja nakarmic.....lece...papatki
 
Ehhh dziewczyny nawet nie wiecie jak mi sie dluzy! do tego jeszcze ciagle pytania w sylu "juz?". Niby milo, ze kazdy sie interesuje, ale z drugiej strony takie pytania powoduje, ze czlowiek zaczyna sie zastanawiac "dlaczego tak dlugo?" Jak na razie nie pozostaje nic innego jak czekac i chwytac sie roznych "domowych" sposobow. nawet chyba jeszcze meza dzis "wykorzystam" :-p
 
Josia bój się Boga,jeszcze tu?!:-DTyle neta nie miałam,pewna już byłam,żeś już z Adaśkiem:-DNawet dziś miałam wizytę w Rotundzie i sobie myślałam,może jeszcze jesteś w szpitalu a tu jeszcze troszkę:-DAle to już faktycznie troszkę:-)Trzymam kciuki za lekki poród:tak:Powodzenia:-)
 
Ja po dzisiejszej wizycie jak zwykle nic nowego sie nie dowiedziałam. Babka powiedziala że dobrze że mnie boli krocze, ze to znak że mały sie przeciska. No i za tydzien jak cos to nastepna wizyta. GP dzisiaj dzwonil do mnie okazalo sie ze jakas infekcje mam i mam leki by w razie porodu na maluszka nie przeszlo nic. A tak to nic mi sie nie dzieje...

Josia powodzenia, moze juz w tym tygodniu bedziesz miala swoje malenstwo
 
reklama
ja dziś pełną parą biore się za sprzątanie. Może mały się zdenerwuje i wyjdzie hihi :)
No i chyba zaczne przysiady robić po troszku no i po schodach pobiegam. Tak bardzo już bym chciała.
 
Do góry