reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

anineczko moja znajoma zamawiala z PL wozek. Z tego co wiem przyszedl w jednej paczce i kurier byl "podstawiony" przez sklep (doliczony do ceny wozka). Z tego co zauwazylam to sklepy najczesciej korzystaja z DHL-a. Jak chcesz to moge sie jej wiecej wypytac.

My wczoraj pojechalismy na ostry dyzur. zaczelam miec skurcze - co prawda co 30-40 min i krotkie, ale maz z tesciowa takiej paniki narobili ze mimo protestow zostalam wpakowana do auta. Trafilam na przemila midwife, podlaczyli mnie do ktg, ale jak uslyszala jak "czesto" mam skurcze od razu padlo "but you're not in labor". Az glupio mi bylo powiedziec, ze wiem... sprawdzila "srodek" i wyglada na to, ze moj organizm przygotowuje sie elegancko do porodu - jesli nawet bede miala wywolywanie w poniedzialek, to prawdopodobnie skonczy sie tylko na przeklociu wod. Mezowi zostalo powiedzane, ze ma mnie przywiesc jak skorcze beda co 5-7min i jeszcze bedziemy miec i tak mase czasu. Jak mnie boli to mam brac paracetamol. i wrocilismy do domu. Wzielam paracetamol i z bolu chyba usnelam (czyli juz wiem ze to nie byly wlasciwe skurcze)

Dzisiaj znowu ledwo chodze. I caly czas sie zastanawiam czy dobrze rozpoznaje skurcze :( w krzyzu boli mnie caly czas, ale jak przychodzi bol - to czuje jego natezenie tylko w podbrzuszu i pachwinach -na pewno nie w plecach czy na brzuchu. Dzisiaj bole pojawiaja sie co 20-30 min (na przemian, choc zdarzylo sie 10min) ale nie trwa dluzej niz 9sec i bardzo przypominaja mi moje bole miesiaczkowe (mam bardzo silne i ogolnie leczylam sie na nie przed ciaza). troche sie boje, ze znowu cos zle rozpoznaje i po raz kolejny odesla mnie do domu patrzac jak na panikujaca idiotke :(

no ale poslucham sie poloznej pojade jak beda czeste i dlugie i jak sama powiedziala - te wlasciwe na pewno nie pozwola mi sie usmiechnac...
 
reklama
josiu byłabym dzwięczna gdybyś zapytała.Niestety z tego co się orientuję to właśnie DHL bierze około 350-500zł,tak przynajmniej mi się obiło o uszy...a to prawie połowa kwoty za wózek.

I tak,to są skurcze! Takie typowo w podbrzuszu do złudzenia przypominające okres.
Faktycznie paniki nasiali,no ale teraz przynajmniej wiedzą,że panikują.:-p
Ja do szpitala jechałam jak skurcze były co 3-4 minuty i jeden trwał 40 sekund ,ale to zależy od tego jak daleko masz do szpitala i czy będą korki.Fakt,lepiej jak się ma co 5-7 min:tak:
 
Hello:-)
A ja znowu zapomnialam o tym watku a powinnam sie udzielac:-):tak:
Anineczko ja zamawialam wozek z Pl.Tylko sklep nie oferowal takiej przesylki.Zalatwialam sama kuriera.Z tego co pamietam moj wozek byl w 3 paczkach i kurde dokladnie nie pamietam ile zaplacilam,ale chyba cos ok 80e.Pamietam tylko,ze kurier powiedzial,ze jakbym chociaz skleila dwie paczki,zeby zrobic z niej jedna to wtedy byloby taniej,tylko,ze bylo juz za pozno:wściekła/y:A jaki wozio sobie wybralas:-)
 
Wilwia strona mi się nie otwiera,ale znalazłam.;-)
To Brevi i jednak firma to firma.:-)
Bardzo ładny.A powiedz mi czy oparcie rozkłada się całkowicie na płasko czy to kubełkowa spacerówka? No u nas właśnie ten minus,ze nie rozkłada się siedzisko do końca,a nie jest kubełkowe. :dry:

OO znalazłam dobre opinie o tym wózku CR-V BABY BOOOM - WÓZEK WIELOFUNKCYJNY DLA DZIECI (1772417471) - Aukcje internetowe Allegro i bardzo mi się podoba,podróbka Mutsy,która jest nie na moją kieszeń a zawsze chciałam miec :-p:-D
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-jeśli zamawiasz w allegro to oni do domku(pl)przysyłają raczej w jednej paczce-przynajmnij w moim przypadku,mojej siostry i bratowej:)))tu z pl do irl zamawiałam tedexem-chyba 50e zapłaciliśmy:)
Josiu-już bliżej niż dalej...teraz trzymamy kciuki i lada moment pojedziesz nie z czyjejś paniki a na porodówkę:)
Aguś-Ty też:)
 
reklama
Do góry