reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

widze, ze beti jeszcze przede mna ;-) trzymam kciuki!

to podaja termin wywolywania? kiedy? no i jak to wyglada? maz sie mnie pytal czy wtedy moze ze mna od razu zostac?

i doskonale cie beti rozumiem. ja mam termin na 19 i tak sie nie moge doczekac, ze chyba bede pedzic do szpitala wraz z pierwszymi skurczami ;-)


oj tam jeszcze nie wiadomo czy przed czy po. skoro Aga i Taycia już są po a miały termin daleko za mną to ja już nie wiem kiedy urodzę. 10.08 byłam na wizycie a termin miałam na 12.08 faktycznie to badanie o którym pisałam to było sprawdzenie szyjki i rozwarcia. kurcze miałam rozwarcie na 3 a szyjka 3-4 :eek: trafiłam na bardzo kijowego lekarza ( delikatnie mówiąc ) był taki nie delikatny że w czasie tego badania myślałam że się uduszę , nie mogłam złapać oddechu. ( na dodatek od tego podanie wyleciał mi czop tylko że brązowy :confused: ) no i co z tego wszystkiego wyszło ?? jutro mam usg w Limerick a w środe wizytę w szpitalu w Ennis , jeśłi do tego czasu się nie rozsypie to 21.08 o godzinie 14.30 mam się zgłosić w Limerick na wywołanie. każdy kolejny dzień to masakra , jeden dzień teraz to jak tydzień. kurde dostaje jakiejś schizy :zawstydzona/y: a mała ma na to wykichane bo jej tam dobrze. juz nie wiem co mam robic żeby to jakoś przyśpieszyć :no:
 
reklama
beti, no to twoja Mala dokladnie jak moj Adam, ma gdzies to, ze rodzice czekaja ;-) trzymam kciuki!

My po "badaniu", cisnienie jednak "moze byc", mocz ok, krew ok, maly po USG ok, ja ogolnie "well"... i mamy wrocic w poniedzialek o ile Adasko nie zechce wczesniej. Ja mam "obserwowac" i smigac do szpitala jak skurcze beda odpowiednio czesto. moje bole podbrzusza to norma, jesli sie nasilaja to mozliwe bardzo, ze niedlugo pojawia sie skurcze. tylko jak dla mnie to "niedlugo" to lekkie zagiecie czasoprzestrzeni :-)

juz nie wiem co mam robic żeby to jakoś przyśpieszyć

ja sobie pomagam cieplym prysznicem (nie cierpie wanny!!!), spacerami i cala masa przepysznych krowek i innych eklerkow :-p
 
No chodzi o to ze mi jak narazie nic nie powiedzieli :-( nawet to ze jest dalej dupka wystawiony to sobie sama w karcie przeczytalam...nastepna wizyta 7-go wrzesnia a termin mam na 21-go
 
a termin mam na 21-go

suzi, moj dzien urodzin :-)

a co do tego, ze nic nie mowia, to sie przyzwyczailam - jak sie samemu czlowiek nie spyta, to nic nie mowia. a przynajmniej nie mowia, dopoki wszystko jest w porzadku. Calkiem mozliwe, ze licza jeszcze na to, ze Dzidzia sie przekreci?

ja mam termin w ten piatek, ale kazali mi sie zglosic w poniedzialek na kolejna wizyte. i tez nie wiem, co dalej?
 
Gliwa u nas oki maly rosnie w oczach.... caly czas na cycuwisi-a cycki mam ogromne.Do mnie wczoraj mialaprzyjsc 2 razpolozna ale nieprzylazla-nie wiem czemu. Ja sie czuje wzglednie-brzuch troche pobolewa tzn to szycie ciagnie i dretwieje. A jak u Ciebie?!
Ja wlasnie wietrze Marcelloo w ogrodzie :-)

Suzi o terminie cesarki dowiesz sie pewnie tak jak ja paredniwczesniej...mi lekarz powiedzial,ze daje ,malemu czas do 39tygodnia ciazy!
 
dziewczyny mam prosbe w imieniu kolezanki, ktroa jest w ciazy. Napiszcie mi prosze co mozna przywiezc dla noworodka czego tu nie ma w Irlandii, ja mam tam kilka swoich rzeczy, ale co kilka glow to nie jedna;-). Czego uzywacie na ciemieniuche i kolke( ja uzywalam Sab Simplex, ale wiem ze nie na kazde dziecko to dziala), mozecie cos dobrego polecic z Pl? z gory dziekuje za odpowiedzi:tak::-)
 
reklama
Do góry