reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

karolinka, Aga, Gliwa gratulacje serdeczne raz jeszcze!

ja miałam termin na wczoraj i jeszcze nic

widze, ze beti jeszcze przede mna ;-) trzymam kciuki!


kurcze czemu to tak jest że termin wywołania mam dopiero na 21 sierpnia

to podaja termin wywolywania? kiedy? no i jak to wyglada? maz sie mnie pytal czy wtedy moze ze mna od razu zostac?

i doskonale cie beti rozumiem. ja mam termin na 19 i tak sie nie moge doczekac, ze chyba bede pedzic do szpitala wraz z pierwszymi skurczami ;-)
 
reklama
Anineczko w sumie bardzo fajnie zareagowala....myslalam,ze bedzie bardziej zazdrosna ale nie:)razem ja juz dzis kapalysmy,chce sie bawic z nia,zaglada,glaszcze ,caluje.....w sumie bardzo milo zareagowala:)
 
Hej dziewczyny :) Ktora z was miala cesarke w Rotundzie bo dzidzia sie nie obrocila?Jak to wyglada?Do ktorego tyg czekaja?Bylabym wdzieczna za odpowiedz.Pozdrawiam
 
a mi znow cisnienie szaleje.. zmierzylam sobie cisnienie a tu 150/101. wzielam prysznic i juz lepiej nieco 132/92 i pol godziny pozniej 139/94 :/
Tichonku ty pamietasz jakie mialas, ze cie zostawili? (chyba ty mi mowilas, ze mialas problemy z cisnieniem?)
 
karolina OGROMNE GRATULACJE!!!


Josia ja problemów jako takich z ciśnieniem nie miałam:sorry:Zawsze było super prócz wizyt w szpitalu:confused2:Na tej ostatniej,po której mnie zostawili miałam 170/100:baffled:
Myślę,że gdybyś pojechała z wysokim ciśnieniem do szpitala i powiedziała,że się obawiasz o dzidzię to pewnie by Cię już zostawili:tak:A jeśli masz do tego obrzęki nóg to już na pewno:tak:
 
no zobaczymy co dzis powiedza. takiego wysokie jak ty nie mialam, ale mam skoki cisnienia. z drugiej strony polozna mowila, ze jak mam bole podbrzusza w trakcie mierzenia cisnienia to moze ono byc wyzsze, a mnie brzuch bolec nie przestaje :/ dzis w nocy to prawie w ogole nie spalam.

a stopy fakt jak dwa paczki - ale to od poczatku ciazy...
 
suzi ja rodzilam na drohedzie, ale mysle zeprocedura wszedzie ta sama...i mi to proponowali ale sie nie zgodzilam(nawet dyskusji nie bylo) powiedzialam ze chce cesarke a mialam ja robiona w 39t2d.
hehe zle przeczytalam myslalam,ze tez proponowali Ci obrocenie dziecka :)
 
Karolinka-jak bedziesz miała chwilę to zmień suwaczek,bo az się przeraziłam jak ten 42tydzień zobaczyłam;)))
Josia-czekam na wieści,i oby wsio w porzadku było:)Mów im prosto z mostu co Cię niepokoi:)
 
reklama
Do góry