reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
dzien doberek:-)

mam chwile to wpadlam zobaczyc jak tam mamuski:tak:

u nas ok:) czasu na kompa mniej ,bo obowiazkow przybylo;-)generalnie mala rosnie jak na drozdzach,jest grzeczna i problemow nie mam z nia:)strasza siostra tez super,nie jest zazdrosna ,ale pilnuje mala zeby nikt jej nie zabral:szok:
poza tym starsze do szkoly wrocily i tylko sie pochlastac ile nas to wszystko kosztuje!!!!!! szkola srednia niestety dziewczyny jest baaardzo droga:zawstydzona/y:no ale co zrobic....
no nic....lece dalej....moze zdaze jeszcze cosik poczytac poki cisza w domu:-D
pozdrawiam serdecznie
 
Josia-prześliczny ten Twój Adaś:)))a mąż-no faktycznie agresywny jak diabli:/dobrze mi jednak było rodzić nie w wielkim mieście:)personel 1sza klasa
Aguś-godzina zero nadeszła-jak tam?coś mam czutkę,że krążysz gdzieś po porodówce;)
Aga-nic mi nie mów...znajoma na dzień dobry dostała listę do zapłacenia-na 400e!!!faaajnie,nie ma co:/
 
No niestety jestem jeszcze w domu. Mały łobuziak dalej we mnie siedzi. Biegunka niby jest taka delikatna, do toalety biegam co chwila na psi psi no i już tak ciezko mi sie chodzi i plecy troche mocniej bola. Ale dalej cisza. Moze w weekend wyjdzie
 
Moje drogie dzisiejszą noc to miałam jak koszmar jakiś. Cała noc nieprzespana, okropny ból w krzyżu i w podbrzuszu. Nawet zmiana pozycji nie pomogła wrecz jeszcze gorzej było.
 
Aguś-trenuj,ruszaj się,ćwicz i kąp w gorącej wodzie-to wszystko nie tylko powinno Cię przygotować fizycznie na to,co Cię czeka,ale również zrelaksuje:)
 
ja dzisiaj cały dzień na zakupach byłam więc może coś sie ruszy. Mam nadzieje że uda mi sie przespać dzisiejszą noc...
Dobranoc kochane :)
 
reklama
Do góry