reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Josia łatwego porodu nie miałaś:sorry:
A Adaś śliczny i gdzie te jego wielkie usta,o które się bałaś?:-D:-D:-DCudny,śliczny chłopczyk:tak:
A drzeć się miałaś prawo,a co?!:tak:Mnie ginekolog w Polsce powiedział,że nie ma drugich tak strasznych bóli jak porodowe,nic nie można z nimi porównać,nawet te rakowe,na które już tylko morfina działa są mniej intensywna jak porodowe:sorry:
Teraz już jesteś mamuśka 2011:-)
 
reklama
Witam :)
Ja nadal się nie rozpakowałam. Dzisiaj wizyte miałam w szpitalu ale nic sie nie dowiedziałam nowego, Termin na piątek a kolejna wizyta na wtorek więc zobaczymy czy wcześniej pojade czy też nie.

Josia Adaś cudny jest :)
 
Ale fajniutkie to Twoje Przeszczescie! :))))) nic tylko sciskac i calowac :)
Jesli moge zapytac - karmisz piersia? Jesli tak, to jak Ci idzie? :)
A te porade dotyczaca goracych kapieli wezme sobie do serca i tez zaczne, heh, cos w tym jest widocznie.
Co do porodu - najwieksza nagrode masz teraz w ramionach :) na pewno warto bylo :tak:
pozdrawiam serdecznie

Agus ciekawe kiedy Ty :) ale to juz maluszek zdecyduje :)
 
Oj ciekawe kiedy ja... Jak narazie to dalej cisza. Jedynie co to biegunki dostałam, może ma to coś wspólnego ale sie okaze dopiero :)
 
reklama
Do góry