reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

jednak moglam spokojnie wyjsc ze szpitala :-) bialko w moczu spowodowane bylo prawdopodobnie odchodzacym czopem i nie ma nic wspolnego z przewodem moczowym. cisnienie wrecz ksiazkowo idealne. takze mam sie zglosic na kontrole w poniedzialek - o ile maly nie zechce wyjsc wczesniej.. caly czas mam bole "miesiaczkowe" i ogolnie sie nie obraze jak Adas stwierdzi, ze "to juz" - chociaz maz go prosi, zeby poczekal do czwartkowego poludnia bo rano ma NCT ;-)
 
reklama
jednak moglam spokojnie wyjsc ze szpitala :-) bialko w moczu spowodowane bylo prawdopodobnie odchodzacym czopem i nie ma nic wspolnego z przewodem moczowym. cisnienie wrecz ksiazkowo idealne. takze mam sie zglosic na kontrole w poniedzialek - o ile maly nie zechce wyjsc wczesniej.. caly czas mam bole "miesiaczkowe" i ogolnie sie nie obraze jak Adas stwierdzi, ze "to juz" - chociaz maz go prosi, zeby poczekal do czwartkowego poludnia bo rano ma NCT ;-)
Hehe,to tak masz jak miałam ja:-DNa wizycie ciśnienie masakryczne a na monitoringu perfekcja:-DA białko w moczu to ja pod samiuśki koniec też miałam:tak:No to czekamy na Adaśka
 
oj czekamy niech sie gronko maluchow rozrasta;))

Tichonku wlasnie sie dopatrzylam ze miedzy naszymi starszakami jest 13 dni roznicy a mlodszymi 12dni :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej. :-) mam pytanko. jakie badania robią na ostatniej wizycie w szpitalu , przed porodem?? dzisiaj mam wizytę a za dwa dni mam termin porodu. :tak: powiedziano mi że na tej wizycie będą robić jakieś badania ale że trafiłam na lekarkę która sama nie zbyt dobrze mówiła po angielsku a przynajmniej ja jej nie rozumiałam, i teraz nie wiem na co mam się przygotować ?? :confused:
 
Hej Dziewczynki.
Dziękuje za gratulacje.My od niedzieli jesteśmy w domciu z Igorkiem,akurat wyszłam w Pierwszą Rocznice ślubu:-)Jestem taka szczęśliwa że zostałam mamusią i mam zdrowego synusia.
Igorek przyszedł na świat przez cesarskie cięcie.Ja powoli dochodze do siebie.
Pozdrowionka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry