reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Ja również witam. Tak patrzyłam o czym piszecie drogie mamusie i tyle tych miejsc do porodu bylo wymienionych a nie widziałam zeby ktoras o Coombe pisała... A może znajdzie sie taka która tam rodziła albo rodzić będzie? Ja właśnie ten szpital wybrałam. Pare moich znajomych tam rodziło i sa bardzo zadowolone. Pozdrawiam
 
reklama
Witam w ten piekny wtorkowy poranek ;)

Ja chcialam rodzic w Coombe ale wybralam Rotunde ze wzgledu na dojazd (jesli musialabym jechac sama). Znajoma rodzila w Coombe i z tego co wiem byla nawet zadowolona. Ale wydaje mi sie ze jest tak jak juz jedna z dziewczyn pisala - wszystkim nie dogodzisz - jedna bedzie w niebowzieta, druga totalnie na odwrot.

a ja mam juz u malego w pokoju mebelki rozstawione, zaslonki wisza (czekam na firanki od mamy), wall sticker przyklejony (przy okazji Adas nauczyl sie kilku nowych polskich "slow" i okreslen na Kubusia Puchatka :p). W ten weekend zabiore sie za pranie chyba. przynajmniej mam nadzieje, bo czeka nas jeszcze sesja slubna foto w plenerze ;)

w ogole zakladam buty rano - i sie okazalo, ze wszystkie za ciasne - nawet trampki ktore mialam wczoraj... strasznie mi nogi puchnac zaczely.

mialam wczoraj wizyte u GP - maluch ulozony bardzo dobrze, cisnienie w normie, mocz tez, a najbardziej sie ciesze ze serduszko uslyszalam znowu. wypytalam o wszystkie dolegliwosci - wszystko w normie, bedzie jeszcze "lepiej" ;) za tydzien Midwife clinic i cieszylabym sie gdybym zalapala sie na skan. Jak nie to przejde sie do Antepowicz na koniec miesiaca najwyzej.

wiecie moze ile najwiecej GP moze dac zwolnienia lekarskiego na moja prosbe?
 
No właśnie z tymi dojazdami to ja dopiero mam kłopot. Do GP musze 30min jechać samochodem a do szpitala ponad godzine. Na poczatku było ok bo mialam bliziutenko wszedzie a teraz sie przeprowadzilismy i mam taki kawal. Ale da sie przezyc. Ja mam jeszcze ponad 2 miesiace i nie wiem czy juz zaczynac robic konkretna wyprawke czy nie. Jak narazie mamy ubranka dla Kubusia, wanienke i sterylizator
 
Ja mam jeszcze ponad 2 miesiace i nie wiem czy juz zaczynac robic konkretna wyprawke czy nie.

Agus patrzac po sobie to powiem ci ze im szybciej tym lepiej. mi teraz jest ciezko - wczoraj po zawieszeniu firanek czulam sie jak po zdobyciu Mount Everest'u co najmniej ;) prasuje na siedzaco - ale i tak nie wiecej niz pol godziny bo pozniej krzyz mi w tylek wchodzi...
 
a no to ja sie wezme za szykowanie. Caly czas wmawialam sobie ze jeszcze duzo czasu ale te tygodnie tak leca a ja juz czuje sie coraz ciezej.
 
Hej ja tez juz wszystko mam kupione i to od 2 miesiecy(a wozek to od poczatku mialam wybrany hehe).Dzis bylam w szpitalu i cisnienie 161/111 masakra jakas. Jutro jade na jakies specjalistyczne badania-zobaczymy co mi powiedza.Mi jakby cos nie bylo to jakis cud by byl.
Pzdr Was wszystkie!
 
karolinka85 przygotuj się,że 4 godziny nie Twoje:sorry2:Tyle trwa monitoring ciśnienia w Day Care Unit w szpitalu:tak:Wiem bo miałam dwa razy.Będziesz miała 5-6 razy badane ciśnienie,pobieraną krew i mocz do badań oraz robione KTG:tak:Zaopatrz się w gazetki,krzyżówki bo nudnawo będzie:-D
 
dziewczyny czy wam tez tak puchly stopy? zadnych butow nie moge wciasnac, dzis zalozylam klapki - i niestety - siedze w robocie na boso - i chyba tez tak wroce do domu... wiem ze jest to jeden z objawow ciazy w ostatnich tygodniach, ale mi mimo wszystko zostalo jeszcze prawie 2 miesiace. Jak wy sobie z tym radzilyscie? no i czy TRZEBA powiedziec o tym poloznej przy najblizszej okazji? Mowilam GP o tym ale powiedzial ze to norma i ewentualnie bedzie gorzej ;) a ja oczywiscie poszperalam najpierw w necie i poczytalam ze to tez moze byc zatrucie ciazowe..
 
reklama
ja na ten temat sie nie wypowiem bo sama nie wiem jak to jest. Ja mam jeszcze 2,5 misiesiaca ale jak narazie moje nogi sa takie jakie byly. zobaczymy jak to dalej bedzie. Dzisiaj troche sie trawy nakosiłam ale sprawiało mi to przyjemnosc. teraz oczywiscie nogi troszke bola ale mimo wszystko nie puchna. Pozdrawiam
 
Do góry