reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Hej tynka. Jesli chodzi o szpital w centrum to ja bardzo polecam Hollest Str zwany tez NMH. Rodzilam tam juz raz i teraz bede drugi raz, i jestem bardzo zadowolna. Co do lekarzy to odradzam polskich lekarzy, bo zdzieraja, a wcale nie sa lepsi. Lepiej znalezc dobrego GP w okolicy twojej, ktory bedzie cie znal i we wszystkich pomoze lub skieruje gdzie trzeba. Ja w Medicusie robilam tylko wczesne USG, zeby miec pewnosc ciazy i uslyszec serduszko.
 
reklama
Hej.Ja też bede rodzić w Drogohedzie,mam nadzieje że bedzie wszystko w porzadeczku.
Jeśli chodzi o GP to chodze do Dr.Wuczyńskiej a do ginekologa do Dr.Antypowicz w Santry.Ogółem jestem zadowolona.
Wiadomo każdy ma inne zdanie.
 
No Dorota tu sie nie zgodze bo gdyby nie Pl lekarz juz bym nie byla w ciazy bo Irl nie dopatrzyl sie niczego zlego,ale kazdy ma inne zdanie.Jezeli chodzi o lekarza to nie zaluje- wole wydac na lekarza niz kupic cos innego :). Niestety co do Irl lekarzy zdanie mam takie sobie-oczywiscie nie wolno uogolniac, ale np moje chlopakowi zapisal antybiotyk gdzie zakazenie szlo do nogi i potrzebna byla natychmiastowa operacja i w sumie racja bo go nie naciagnal bo zaplacil 50e hehe. Najwazniejsze miec lekarza ktory nam odpowiada.Ja dlugo szukalam i znalazlam:).
 
Trzeba poszukac dobrego lekarza, z tym sie zgodze. Zawsze znajda sie 'elementy', ktore zle przepisza, niedopatrza czy cos. Chodzi mi o to, zeby nie isc od razu do polskiej przychodni, a poszukac.

Tynka, nie wiem czy jest rejonizacja, bo do NHM chodze prywatnie. Wiem tylko, ze moga odmowic, ale nie wiem na jakiej podstawie. W Rotundzie nie moga. Przyjma wszystkich.
 
reklama
Do góry