reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

Piekne brzuchy.....takie okraglutkie.
Ja sie zastanawiam gdzie sie podzialy te ciaze z 30 kg na plus? Moze ciazy majowej sprzyja okres jesienno zimowy aby nie utyc zabardzo?
Pochwale sie moja pileczka w przyszlym tygodniu jak osiagne 36 tydzien!
 
reklama
liczne brzucholki dziewczynki!
Martusia, moj tez mi sie wydaje nisko. nizej niz byl wczsniej. ale napewno sie jeszcze obnizy. ja czesto nie moge zlapac oddechu wiec dzidzia musi byc wysoko a pod koniec ciazy jak juz sie obnizy to podobno jest ulga z oddychaniem :) a ja jak narazie tej ulgi nie mam :)
 
suse - może po prostu mijają czasy zabobonów? moja babcia jest święcie przekonana, że w ciąży trzeba przytyć jak najwięcej, jeść tłusto i słodko, niczego sobie nie żałować i jeść za dwóch.
okazuje się, że to bajka. przez pierwsze 20tyg nie odczuwa się większego apetytu, to tylko nasza wyobraźnia, ja jadłam normalnie i dopiero teraz jestem częściej głodna, ale jem małe porcje i to nie dlatego, że mam hopla na punkcie swojej figury (której tak nawiasem mówiąc nie mam od dobrych 5lat:)), tylko po prostu jem ile potrzebuje, nic ponad to, "bo takie smaczne". wszystko zależy też od organizmu, przy Bartku przytyłam 15,5kg do dnia porodu - to dużo i całkiem inaczej niż teraz. wiele czynników składa się na "tycie w ciąży" - może po prostu mam szczęście;)
 
Ollena super sesja ;-)

Katasza fiu, fiu... Francja elegancja :-D ślicznie!

Carmella co Ci wypchało? Ja taki brzunio to miałam 3 miesiące temu :-D

Elcia śliczny domek ma Klaudunia!

Żaneta no Twój wygląda obficie ;-) Jak mój...:-D

Martusia piękny brzucholek!!!



Każdy inny a wszystkie urocze!!!
 
To moj brzusio 33tc:happy2: IMG_0485.jpgIMG_0487.jpgIMG_0490.jpgIMG_0493.jpg
 
reklama
Do góry