reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

jak armata to nic... u mnie liczba rozstepow zaczyna byc przerażająca... Moja mama mowi ,ze wyglada to jak by mi ktos brzuch porozcinal:zawstydzona/y: Ta to umie pocieszyc:crazy:
Bo jak ktoś ma tendencję do rozstępó to nie cudownych kremów .
Może Cię pocieszę ,ale nie wiem...
Nie jestes jedyna ,bo ja mam istną siatkę kartograficzną z rozstępów taką jak na globusie ....:-D:-D
No cóż .
Albo ładny wygląd -albo ukochane dziecko.
ja wybieram tę drugą opcję .
a po porodzie krem EVELINE i rozstępy się znów ładnie zejdą .
Zostaną tylko cieniutkie paseczki.;-):-):-)
 
reklama
W temacie rozstępów.Bardzo ich mieć nie chciałam więc przy pierwszej ciąży smarowałam tarłam brzuchol szczotką ryżową ,wreszcie boleśnie szczypałam miejsce po miejscu.Dumna byłam strasznie bo już po terminie było ,a ja ani jednego rozstępu nie miałam.To chyba było na dwa dni przed porodem gdy się z rana obudziłam i:szok:.Brzuch czerwony jakby posiekany.Potem to aż tak nie podpada takie trochę bielsze szlaczki się ma.No cóż przy drugiej ciąży miałam spokój ze znęcaniem się nad własnym brzusiem .:-) Może już coś super skutecznego na rozstępy wymyślili ,może wymyślą .Ja jednak już ze swoimi do końca życia będę.
 
a niech tam .
Mój brzuch 28+3 dni
pieszczoszka specjalnie dla Ciebie to pierwsze zdjęcie ,bo na nim widać moje rozstępy
 

Załączniki

  • brzuch 28 +3.jpg
    brzuch 28 +3.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 77
  • IMG_0222.jpg
    IMG_0222.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_0217.jpg
    IMG_0217.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
As ja też tych rozstępów nie widzę :cool::-D ja jak na razie ani jednego ale w ogóle o tym nie myślę ani nie cieszę się bo teraz najgorszy okres został więc pozostaję przy smarowaniu i modleniu się że uda mi się ich uniknąć...;-)
 
reklama
As twoje rrozstepy to i tak pikus. jak sie zbiore na odwage moze wkleje tez swoje:-D

As ja też tych rozstępów nie widzę :cool::-D ja jak na razie ani jednego ale w ogóle o tym nie myślę ani nie cieszę się bo teraz najgorszy okres został więc pozostaję przy smarowaniu i modleniu się że uda mi się ich uniknąć...;-)
AaA to ja już wiem dlaczego wy tych rozstępów nie widzicie ..:-D:-D:-D:-D
PO pierwsze małe zdjęcie ,a po drugie moje rozstępy są mega duże i dużo ,ale są białe bo stare :-D:-D:-D:-D
A wasze są świeżutkie ,więc mają ciemniejszy kolor .;-):-):-)
Mogę większe fotki na pw wysłać .
Ale maila musicie podać :-D:-D:-D
 
Do góry