reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

mnie właśnie martwi to gdzie ja upchnę tego flaczka w piękne upalne dni?!:eek::confused2: na pewno zainwestuję w takie porządne wysokie majtki korygujące żeby jakoś nad tym zapanować:hmm:
 
reklama
no wlasnie tez takie majki chce kupic ale polozna mi powiedziala zeby nie nosic ich po porodzie odrazu tylko po połogu .. czyli odczekac te 6 tyg az sie obkurczy całkowicie macica. Flaczek jest no ale cuz urodziłam dziecko;) nie kazdy bedzie miec brzuszek po porodzie jak modelka.. jedne wygladaja lepiej inne gorzej. Ja sie tym jakos specjalnie teraz nie przejmuje... rozstepy troche mnie wkurzaja no i oczywiscie szwy na dole no ale cuz ... wszystko jest wynagrodzone dzieckiem:-D
 
Dziewczyny..przede wszstkim od razu po porodzie pas poporodowy...rozne zdania sa, ale na ogol lekarze radza zakladac zaraz po.
Poza tym nie przejmujscie, taki brzuch szybko znika i w uplane dni juz bedziemy plaskie:-)

Carmella brzuszek extra i wcale nie wyglada jak po porodzie. Moj w tamtej ciazy po porodzie wygladal jak w 5mies i moglam piesc wlozyc, mm do dzis sie z tego smieje, ale bardzo szybko ogolnie doszedl do siebie wiec mam nadzieje wielka, ze teraz bedzie podobnie. Duzo zalezy od miesni brzucha, czy przed ciaza byly wycwiczone..
A Ty Carmella cos wspominalas ze nie moglas nigdy na wf cwiczyc a teraz tu nam mowisz, ze cwiczylas?;-)
 
Ostatnia edycja:
Ollena mi połozne i lekarze mowili w szpitalu,ze apsolutnie nie zakladac zaraz po porodzie .Macica nie jest wtedy obkurczona jeszcze i moze zrobic sie jakis zakrzep czy cos takiego .. tłumaczyly mi to i stanowczo odradzały i mówiły aby odczekac az minie czas połogu
 
Carmelka ja właśnie tak jadam jak napisałaś, mięsa nie lubię tylko pierś z kurczaka i najlepiej grilowaną , dużo warzyw owoców i rybki.Jedynie cheeseburger w Mac Donaldzie to taki mój odskok ale i tak rzadko bo do najbliższego Maca mam 40 km i to mi nie po drodze. Słodyczy nigdy nie lubiłam ale niestety praca w biurze robi swoje no i właśnie już 28 stuknęło , jak miałam 22 lata to 50 kg ważyłam ale dla mnie była to za mała waga bo strasznie chuda byłam i moja idealna waga to 55-58 kg może jeszcze będę kiedyś tyle ważyć.
 
no dokładnie tak to jest z tą macicą po porodzie i pasami tylko zonk w tym że po tych 6tyg połogu taki pas już nic nie da bo to za późno żeby coś zdziałał....:sorry2:
 
Carmellka tylko pozazdrościć.
Ja po pierwszej ciąży też szybko wróciłam do formy.... nie robiąc w tym kierunku nic :szok:. W ogóle jedyna moja dieta w życiu, to przy karmieniu cycem jakieś drobne wyrzeczenia żeby synio nie miał problemów. Poza tym mogłam wcześniej jeść co chciałam i ile chciałam a i tak nie bardzo było to po mnie widać (jak pięknie było być młodym :rofl2:). Z wiekiem jest jednak co raz gorzej, doszła praca przy biurku i już nie jest tak kolorowo. Jeszcze ratuje mnie wzrost (178cm), bo aż tak bardzo nie widać każdego przybranego kilograma, o ile nie przybywa ich masowo tak jak teraz :baffled:.

Życzę nam wszystkim abyśmy po ciąży wróciły do stanu zadowalającego!!
 
Pieszczoszko wlasnie chodzi o to, ze po pologu pas juz na nic sie zda, bo tu chodzi o te pierwsze najwazniejsze dni. Niektorzy lekarze nie polecaja, ale wiekszosc jednak tak. Na moim watku wlasnie dziewczynom lekarze kazali zaraz po cesarce i sn zakladac pas bo wtedy wlasnie sie wszystko obkurcza a pas tez pomaga w obkurczaniu macicy.

Carmella oby tak dalej:-)

Gia tez mam nadzieje, ze nie bede sie musiala odchudzac po porodzie i wszystko spadnie jak po pierwszym.
 
reklama
Po porodzie pas jak najbardziej jak sa problemy z ładnym brzusiem ale nie tak od razu bo macica sama musi się obkurczać.Obkurczaniu sprzyja karmienie piersią(podobno).Carmella śliczny brzusio ja też tak szybko ładny po pierwszym dziecku miałam bo po drugim to taki flak wywalony ,który stopniowo sobie zanikał.A to mój brzusio czyli mieszkanko Amelki 37 TC. 100_0605.jpg
 
Do góry