reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moze galeria brzuszkow ??

reklama
śliczne brzucholki!:-)
she no bardzo długo nie miałam ani jednego i nagle z dnia na dzień normalnie szok w jakim tempie i z nienacka powyłaziły:szok::eek:
smarowanie się itd nie ma nic do znaczenia bo ja wiecznie brzuchol smarowałam i to drogimi kremami które niby takie super a i tak mi to nic nie dało... wszystko zależy jak elastyczną mamy skórę i tyle...
 
dziewczyny wszystkie brzusie sliczne.
Martusia masz racje co do rozstepow , wszystko zalezy od elastycznosci skory. W pierwszej ciazy tez smarowalam drogimi kremami na rozstepy i wyskoczylo ich bardzo duzo , cale uda ,lydki i brzusio zaatakowane rozstepami:wściekła/y:,jedyne co to z brzusia mi znikly zaraz po porodzie, a teraz smaruje zwyklymi balsamami i jak narazie nowe nie doszly i mam nadzieje ze nie dojda.:laugh2:
 
Martusia, ja wlasnie slyszalm duzo opowiesci ze w 9 miesiacu sie dopiero pojawiaja. ja tez uzywam dosyc drogiego kremu od 8 tc, ale i tak mysle caly czas ze mi wyskocza bo mam niestety do nich tendencje. oby pozniej nie bylo z nimi problemu!
 
cudasne brzuszki
co do roztepów to z OLiwia duzo przytyłam bo az 22 lub 23 kg i rozstepy mam na udach i na biodrach a teraz narazie nic nie widze
 
reklama
Do góry