reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

hej wrzesniowe mamy! ja mam termin na 1 wrzesnia :) zanim tu przeczytalam machnelam sie i zalozylam nowy temat na ogolnym... czytajac Wasze posty doszlam do wniosku ze nie moge sie mylic. Te jakby skaczace nerwiki to nie nerwiki tylko moja kruszynka sie tam porusza. Cudowne uczucie juz nie moglam sie tego doczekac :)) to moja pierwsza ciaza wiec tym bardziej jestem podekscytowana :) pekam z radosci. a wszystkim czekajacym zycze cierpliwosci :):tak:
 
reklama
a ja tak juz chcialam cos poczuc i poczulam po tym jak sie wczoraj wyzalilam ze nic nie czuje jeszcze to poczulam takie stukniecie dosc intensywne z boku pepka az oczka w pracy zrobilam :szok: i pozniej w domku po obiadku znow to poczulam jupi to napewno moja dzidziula daje znac ale cudne uczucie oby czesciej :-)
 
Wczoraj poczułam pierwsze ruchy, gdy siedziałam na dworze na ławeczce i wystawiłam brzuszek do słoneczka,to było niesamowite takie łaskotanie od środka śmiałam się w głos. :-):-):-)
 
o nic sie dziewczynki nie martwcie, u mnie tez zaczelo sie od takiego "przelewania", a teraz dzidzia tak mi daje popalic ze mala glowa :-)
Napewno niebawem dzidzius da Wam o sobie znać mocniej :-D
 
moze mi dac popalic :) nawet w nocy to sie nie obraze :) oby juz zaiwanil mi porzadnego kopniaczka... no narazie za malutki, ale niedlugo :)
poza tym nie wiecie czy cos ma z tym wspolnego budzenie sie? poki co moje stuki puki nie sa chyba az tak silne aby mnie obudzic jednak budze sie w nocy tak czesto jak nigdy....:szok:
 
Dziewczyny, a w którym miejscu czujecie te ruchy?? Bo mi sie tez wydaje, ze od ok tygodnia już coś mi sie tam wierci, ale to są takie delikatne bąbelki na dole brzucha i pod ręką nie wyczuwalne... A tu np Sachmecia pisze ze kopnęlo w okolicach pepka, wiec juz sama nie wiem czy u mnie to to :-(
 
reklama
ja od kilku dni zaczęłam czuć kopniaczki wyzej niż do tej pory, wcześniej byly to ruchy trochę powyżej spojenia łonowego a teraz jakies 5 cm wyzej ale myslę że to też indywidualna sprawa i dużo zależy od kształtu brzuszka
 
Do góry