reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

moj maz od pocztaku ciazy mowi do mojego brzucha David :)

wiec jesli bedzie chlopiec pewnie to imie bedzie brane mocno pod uwage
mnie sie podoba rowniez Allan
a dla dziewczynki podobajami sie kroste imiona
Maja, Laura lub Nina
 
reklama
Ivi a ty chcesz wloskie imie?Twoj facet to wloch czy Polak?ja powiem szczerze ze nad imieniem dla chlopca nie chce sie zastanawiac,mam trzech starczy!To naturalnie zart za jakies 6 tygodni bede juz wiedziala i wtedy jezeli okaze sie ze znowu penisek to pomysle.A dla dziewczynki nawet podoba mi sie Stela(gwiazdka) ,albo Joy.Bo jak juz pisalam te co mi sie podobaja polskie juz sa zajete!
Wloch kochana i na dodatek we wloszech siedzimy i nie zapowiada sie na zmiane, wiec wole imie, ktore dobrze sie tu bedzie mieszalo w tlumie a i w polsce jak powiesz Julia to kazdy zapamieta, bo czy G czy J na poczataku, wymawiasz tak samo ... Gorzej z meskimi, bo nadal nic mi sie nie podoba :/
 
Wiadomo, imion przyjdzie do głowy przez te 7 miesięcy jeszcze z milion :) Ale na dzień dzisiejszy, dziewczynka - Hania , chłopiec - Mateusz :)
 
U mnie narazie wciąż jest Nina i Michał, ale mojej córci Pola się bardzo podoba;-)
 
Wloch kochana i na dodatek we wloszech siedzimy i nie zapowiada sie na zmiane, wiec wole imie, ktore dobrze sie tu bedzie mieszalo w tlumie a i w polsce jak powiesz Julia to kazdy zapamieta, bo czy G czy J na poczataku, wymawiasz tak samo ... Gorzej z meskimi, bo nadal nic mi sie nie podoba :/
No to
widzdze ze jestesmy we dwie moj maz tez makaroniarz! (Tylko przyznam sie szczerze ,to zabrzmi moze makabrycznie)Nie mam tesciowej i to jest dobrze ,bo wloskie mamma lubieja sie we wszystko wpieprzac co obserwuje wokol .Mam nadzieje ze twoja jest spoko
 
U mnie narazie wciąż jest Nina i Michał, ale mojej córci Pola się bardzo podoba;-)

ooo Pola sliczne imie !!!

No to
widzdze ze jestesmy we dwie moj maz tez makaroniarz! (Tylko przyznam sie szczerze ,to zabrzmi moze makabrycznie)Nie mam tesciowej i to jest dobrze ,bo wloskie mamma lubieja sie we wszystko wpieprzac co obserwuje wokol .Mam nadzieje ze twoja jest spoko

tak duzo sie slyszy wlasnie o tesciowych we Wloszech i zawsze sie zastanawialam czy to prawda , ale juz sporo osob potwierdzilo :)
dobrze , ze ty masz spokoj .... moja tesciowa daleko od nas mieszka i bardzo zadkooo ja widujemy
jak dla mnie tak jest lepiej :)
 
Asionek mi sie wydaje ze ja tez bede wredna tesciowa!Mam swira na punkcie moich synow i jak mi ktora nie przypasuje to bedzie biedna:-DAle chyba troche odeszlam od tematu watku.
 
Dla chłopca już mamy imię - Oliwier. Dla dziewczynki zaś jeszcze nie...Agata, Izabela?:-)
nie wiem dlaczego, ale czuję bardzo że będzie synek, dlatego już nie mówimy fasolka, tylko Oliwierek :-D
 
reklama
Ja marzę teraz o córeczce i tylko imię dla dziewczynki póki co mam obmyślane: Julita, Aleksandra lub Oliwia, ale największe parcie mam na Julitę (mąż niekoniecznie, ale i tak postawię na swoim :-))
 
Do góry