reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
Mi się też Hubercik podoba, ale mamy już huberta w rodzinie w dodatku z takim samym nazwiskiem jak my... więc nie będziemy dublować.
Na razie jest Oliwier... od samego początku, chyba w 5 czy 6 tygodniu wymyśliłam to imię i chyba tak zostanie. Rzadkie, niespotykane.
 
Mnie się Borys też podoba, ale nasi znajomi od samego początku mieli mieć Borysa, więc to imię jest zarezerwowane. Choć z drugiej strony, jak na razie mają dwie dziewczynki i nie wiem, czy kiedykolwiek ten Borys się pojawi...:)
 
Niunia gdybym miala synka to też miał być Mikołaj :-) U nas będzie córeczka i miała być Hania. Ale moi rodzice mówią, że staroświeckie. I w sumie tak jak Hania brzmi ładnie to Hanka, Hanna czy Haniuta już nie :dry: Wczoraj podjęlismy decyzję,że będzie Natalia. Mój tata mi zaproponował i ja też chciałam ale mój mąż uważa,że skoro jest jedna Natalia w rodzinie to juz głupio. Ale samo mu to imie przyszło ostatnio do głowy i tak zostało :-D

Powiem Wam,że teraz jest tyle popularnych imion dla dziewczynek, że wszystkie wymarzone odpuściłam. Miałam mieć na 100% Lenkę, ale ile tych imion teraz jest :no: Tak samo Zuzi, Julki, itp..
 
Ati - Hania to super wybór, Natalii jest straszny wysyp no i w sumie głupio tak, że już w rodzinie imię występuje :dry:

możesz mówić Haneczka, Hańcia, Hanutek jest do wyboru do koloru :-D
 
kurcze tak piszecie o tych Lenkach ze popularne :dry:...a u mnie w okolicy i u synka w przedszkolu to może 2 widziałam ...za to Nicola króluje w piaskownicy hihihihih

A Oliwier tez bardzo popularny...wśród znajomych i rodziny mam 5...a w przedszkolu w grupie mojego synka jest 3 :-D
 
reklama
kinga Szymusiów czasem widuje na placu zabaw a w przedszkolu Domel ma w grupie jednego :-D:-D:-D
Borysków znam 2 ...ja walczyłam przy Dominiku o Borysa lub Bruna a tatuś za Boga nie chciał :baffled:
 
Do góry