reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mój pierwszy raz...

podczas choroby(pierwsza i mam nadzieję ostatnia ospa;-):-)) Marcelek podciagnął się rozwojowo;-)
powiedział dwa razy mama i to raczej świadomie bo chciał zebym mu pomogła wejsć na kanape no i uczy sie z niej schodzić bezpiecznie czyli na brzuszku:tak:
zaprowadza w konkretne miejsce i patrzy znacząco zeby mu coś dac lub drzwi otworzyć, lub połozyć spać jeśli prowadzi do łózeczka:sorry2:
reaguje na polecenia DAJ, PRZYNIEŚ, WRZUĆ, NIE, PROSZĘ (weź).DAJ DZIUBKA, ŚPIJ (kładzie główkę na podusi):-)
odnajduje tatę i Oli ale mamy jeszcze nie:-(
śmiga przy jeździku po całym domu (w wersji pchajacej)
robi słodkie minki na radośc i na smutek tzn.usmiecha sie szeroko mrużąć oczka albo jak sie na niego podniesie głos (NIE WOLNO!) marszczy czółko, robi podkówkę i odwraca główkę najczęsciej w strone mojego ramienia zeby sie przytulić:-D
obraża się jak mu sie zje przysmak na który ma oko:sorry:
 
reklama
Jak już pisałam, Emilka zaczęła podnosić się do pozycji startowej do raczkowania. Oprócz tego wkłada mały przedmiot do dużego i stawia mniejszy klocek na większym. Jestem zafascynowana, że takie proste czynności są wielkimi osiągnięciami dla naszych dzieci.
 
Synek chodzi za jedna rączkę, wskazuje paluchem to, co chce, pokazuje oko i lampę, mamę, tate i Irenkę. Jeździ autami z głośnym buuuum buuum :)
Na siebie mówi "aaaciek" :)
 
Ostatnia edycja:
Jacek chodzi za jedna rączkę, wskazuje paluchem to, co chce, pokazuje oko i lampę, mamę, tate i Irenkę. Jeździ autami z głośnym buuuum buuum :)
Na siebie mówi "aaaciek" :)
o MAtko!jeden z najmłodszych w BB-rodzince a juz potrafi nazwac siebie??!!jestem pod wrażeniem zdolności jackowych!!!:tak::-D
 
No..ja tez!:szok::tak:..
Antosia pokayuje gdzie jest Alex..i nosek mamusi..,i swoj,...robi ..sroczka kaszke wazyla..,gdzie tata,mama,kot.,,ale daleko jej do nazwania siebie:tak:
 
Nie, no nie odowiada na nasze pytanie: kto ty jestes? Tylko powtarza po nas, my: Jaacek a on wtedy swoje. Troche to wczoraj źle określiłam, ale była prawie północ ;)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ależ te nasze marcowiątka śmignęły w rozwoju...Toż to niedawno takie nieporadne maleństwa były...Ale ten czas leci...
No co do nas:
Te ząbki już się wybiły więc Ania ma już 6 ząbków...Dwie dolne jedynki,obie górne jedynki i obie górne dwójeczki:-D a jak mocno gryzie...ałć...;-)
Wczoraj mnie zaskoczyła niesamowicie...Stała w łóżeczku trzymając się rączkami nagle puściła łóżeczko podniosła rączki do góry jakby chciała pokazać"ja stoję!"hihi sekundkę dwie tak postała i klaps na pupę,a jak się przy tym śmieje za każdym razem...Ubaw z niej mamy niesamowity:-D Uparta jest bardzo,i jak upadnie to zaraz znów wstaje:-D heh... No i robi coś na styl brawo,jedną rączkę ma zwyczajnie ułożoną i drugą łapką klaszcze w wierch tej drugiej rączki...Komicznie to wygląda:-D Ależ się rozpisałam;-)
 
Tymon umie wskazać wzrokiem babcię, tatę, telefon (halo halo)i spojrzeć za okno jak mu się powie, że samochód jedzie.
Aha - no i "baran baran tryk" jest strasznie śmieszne i nachyla głowę do tego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry