reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
od wczoraj sama siada. Tylko nie potrafi się tak do końca wyprostować i podpiera się jedną ręką.
Moje dziecko od kilku dni mówi mama. I nie jestem tego do końca pewna, ale wygląda to tak, jakby dobrze wiedziała co mówi. Przemko zaczął od tata, a mama w jego wykonaniu to było naste słowo jakie mówił. Więc bardzo cieszy mnie ta Milenkowa mama.
czyli to nie prawda ze jak dziecko powie pierwsze mama to będzie dziewczynka nastepna a jak tata to chłopiec:sorry2:u nas sie sprawdziło:tak:ale ci giza zazdroszczę takich wzruszeń:sorry2::tak::-)
 
Stefanna :szok:Martynce te ząbki jak grzybki po deszczu rosną!!!
Giza Gratuluję szczęśliwa mamusiu;-)Dumna pewnie jesteś?
Asze,Giza to smutne te pierwsze choróbska:no:
Ja Zuzę namiętnie uczę ma-ma i w piątek powiedziała "ma-mma","ba-ba" a dziś "ta-ta"i "pa-pa"ale to chyba nie jest świadome nazywanie jeszcze:zawstydzona/y:
 
My do pierwszych razów też zaliczamy słówka(pewnie bardziej nieświadome,ale są)-mama,baba
Oprócz tego na koncie-pierwszy lot samolotem(nadzwyczaj spokojny):-)
 
Pierwsza nieprzespana noc - tak Bidula męczył katar, że nie mógł oddychać nie mówiąc już o ciumkaniu smoka...
Na razie jest lepiej...
Jak później widział fridę to płacz był paniczny....:-(
 
reklama
Do góry