reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Milenka raczkuje już na całego. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo przemieszcza się coraz szybciej. Zwłaszcza jak coś fajnego sobie upatrzy (zazwyczaj to jest jakaś zabawka Przemka, bo jej zabawki już jej się opatrzyły). Zaczęła sama wstawać. Wystarczy, że się czegoś chwyci i już sobie stoi. A pierwszy raz stanęła podczas kąpieli w misce. Tylko usiąść nie potrafi, więc na razie muszę jej pomagać. Ale bardzo niechętnie siada, no bo stanie jest takie super. No i wczoraj wyszła jej już trzecia jedyneczka. Tym razem na górze.
 
reklama
Giza to zdolniacha z Milenki i super, że już tak fajnie sobie radzi! ;-):tak:
Swoją drogą szybciutko to wszystko u niej - nim się obejrzysz to będzie sama dreptać, hehe:-D:-D

A u nas była dzisiaj pierwszy raz dynia z ziemniaczkami Hippa i baardzo Martynce smakowała - pierwszy raz zjadła praktycznie cały słoiczek! :-) No ale po wszystkim i tak był jeszcze cycuś, więc jak na razie żadne karmienie mi jeszcze nie "wypadło"...:sorry2:
 
U nas dzisiaj tez pierwszy raz zjedzony cały słoiczek ( marchewka z ziemniaczkiem) i bez cycania po zjedzeniu:tak:
Giza gratulacje raczkowania!! Ja sie właśnie zastanawiam czy Zuzia w ogóle będzie raczkować, skoro ją to w ogóle nie interesuje:confused:, jak ją kładę na brzuch to od razu sie przewraca na plecy i nie chce być na brzuchu:no:. No i na stojąco też oczywiście najlepiej:tak::tak:
 
Dzisiaj zaserwowałam Martynce szpinak z ziemniaczkami Hippa i było pyyycha!!!;-):tak: Zjadła cały słoiczek, aż jej się uszy trzęsły - nie to co jarzynowa... Tak w ogóle to chyba nie polubimy zupki jarzynowej, bo próbowałam już trzech różnych firm i widzę, że ten smak po prostu jej nie podchodzi...:no:

No i pierwszy górny ząbek - lewa dwójeczka :-) wyprzedziła jedynki, ale cóż, czasami podobno tak bywa...;-):tak:
 
U nas pierwsza wyprawa na grzyby:-)
Stefanna Zuzia tez uwielbia ziemniaczki ze szpinakiem:tak:, ciekawe dlaczego później dzieciaki tego nie lubią:confused:
 
Kayu pięknie!
Martynko gratulacje ząbeczka!
Kurde a ja się wysiliłam w sobotę i ugotowałam małej pierwszy raz zupkę marchewkowo-ziemnaczną z groszkiem i nie chciała jeśc:no:pluła i mówiła"tfu"no dzięki miło mi było:zawstydzona/y:no jak dla mnie to potrzebowała przypraw ale wiadomo,że nie.I kotą smakowała(bezmięsna)zupa a dziecku nie:baffled:
 
reklama
Do góry