reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
ja też go mam ale nie stosuje bo jak posmaruje dziąsełka Zuzi to po jakieś chwili strasznie jej się ulewa a już jej się to nie zdarza jak sobie porządnie odbije myślałam że to przypadek ale cztery razy smarowałam nim i ten sam efekt
 
Kasik- :-):-) aż pobiegłam luknąć, bo pojechałyśmy wczoraj do apteki wieczorem, ale Pani dała nam właśnie Bobodent :-)
 
a ja jeszcze zapomniałam napsiac ze Marcel od dwóch tygodni ma Papmersy 3;-)ale jak na moje oko to dalej mógłby lecieć na 2 i nic by mu się wielkiego nie stało...:cool2:
 
no dzis wielki dzień "pierwszych razów":
1. pierwszy raz udało się Marcelowi władować stopę do buzi:-D
2. pierwszy raz przekręcił się z plecków na brzuszek (niesttey nie byłam świadkiem ja tylko moja trściówka bo ja się akuratnie pakowac do domu musiałam:-()
3. pierwsza kupara zrobiona w aucie i to na gęsto i marchewkowo:-p
co do pieluch to ja juz mam całą pakę 5 Pampersa bo kuzynka oddała po swoich blixniakach:sorry2:
 
Niekat - to wrażeń dużo jak na jeden dzień! :-D

Tymon kupsk w samochodzie nie zliczę, bo bardzo mobilni jesteśmy, więc często się zdarzały i nie raz go przewijałam a to w środku a to na masce :-D:-D:-D

Pierwszy raz dał mi popalić w nocy - budził się co 20-30 min domagając się smoka/przewinięcia/piersi/"niewiadomoczego".
O 07.00 podrzuciłam go mamie i pospałam do 09.00
Seksik z małżonem musiałam przełożyć na popołudnie bo rano byłam do niczego...:cool2:
 
reklama
Zuzia opanowała przewroty na brzuszek ( z wyciągnięciem ręki na której leżała) do perfekcji :-)a wczoraj już obracała się na brzuszku o 180 stopni do tego nos w podłoże tyłek do góry i chciała ruszać przed siebie ale nic z tego nie wyszło bo zaczeła się przesuwać do tyłu jak raczek:-)
 
Do góry