reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Weronika - WOOOW przegoniłą Nelcia nawet Dominika!!!Super:)a mnie się śmiło ze Marcel ma juz 6 zębów i że mu naraz one wyszły a ja tego nie zauwazyłam:-pdziwne (czy to może coś znaczyć?)
no mój Mały dostał wczoraj kilka skrobanek jabłuszka i aż się wyprężał do neigo potem a dziś marcheweczka z Gerbera:tak:poganiał mnie żebym mu dawała jak się zapatrzyłam na jego mordkę:sorry2:uświnił sie przesłodko a potem zasnął i tak już śpi 3 godzinę po tej marchewce:sorry2:
wiem ze to moze za wcześnie ale w sumie do 4 miesięcy został mu tydzień....a ja mleka mam coraz mniej i mniej...:-(i tylko już w jednej piersi:-(wiec dostaje sporo modyfikowanego...
 
reklama
My zaliczyliśmy wczoraj pierwszy upadek z łóżka.....:-:)-:)-( A zawsze tak zwracam uwagę, żeby było bezpiecznie, a tu masz... Na szczęście skończyło się na krótkim płaczu i obtartym nosku....:sad:
 
U nas też dzisiaj pierwszy obrót z plecków na brzuszek:-), tylko dlaczego o 1-ej w nocy....:baffled: Oczywiście od razu była pobudka, a nad ranem powtórka z rozrywki, hehe
 
Stefanna - :-:)-( biedna Martynka :-* dla niej

Niekat - no faktycznie, Nelcia przegoniła Dominisia. Ale ona wyrywna :szok:

A dziś była pierwsza podróż autobusem :-D
 
Ostatnia edycja:
weronikaa-to supcio brawo no wiesz przegonila bo to kobitka jest hi hi:-D supcio
a my w poniedzialek zaliczylismy pierwsza zupke bo dok zalecila bo byly nadal problemy z kupkami a teraz juz tego problemu nie ma wiec dziennie dostaje po troszku i strasznie mu smakuje:-)
buzki dla Martynki
 
reklama
Do góry