reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Ninja - sprytnego masz synka ale i z dobrym serduszkiem, poczekał aż mamusia skończy oglądać go dokłądniej i dopiero wtedy "pięknie przyozdobił bluzeczkę" :-D pewnie mu się taki jednolity kolor nie podobał, ale za to makijaż bardzo bo ci go nie poprawił :-D
mnie Julka ostatnio przed samym wyjściem na dwór - za przeproszeniem - orzygała od bluzki przez całą nogawkę do buta no i siebie oczywiście też :baffled: a właśnie chciałam ją ubraną włożyć do wózka :baffled:
 
reklama
Ninja :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Urocze!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczyny piszecie, ze Wasze dzieciaczki przekręcają się z brzuszka na plecki, Zuzanna jeszcze nie - czy mam się martwić??
 
Basia dzisiaj przewróciła się dwa razy z brzuszka na plecy. Ona ma bardzo silny kark, podnosi główkę wysoko, przewróci głowkę na bok i już cała okręca się na bok, a z boku na plecy to dla niej już pestka :-)
 
ninja uszanowanie dla pana Prezesa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D zakładam jego fanklub:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Marysia dzisiaj pierwszy raz wyciągnęła z butli 60ml i nawet upomniałam się o więcej, tyle, że zanim mama zrobiła to jej ochota przeszło.. to efekt spaceru w towarzystwie Tymona;-);-);-)
 
Marysia dzisiaj pierwszy raz wyciągnęła z butli 60ml i nawet upomniałam się o więcej, tyle, że zanim mama zrobiła to jej ochota przeszło.. to efekt spaceru w towarzystwie Tymona;-);-);-)
No wiesz, wiele z nas w towarzystwie przystojnych facetów przypomina sobie o dbaniu o linię, więc Marysia nie jest tu wyjątkiem...:-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Buhahah Ninja ja tez myslalam ze sie chwalisz nowa bluzeczka albo brzuszkiem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Da tu taka kupo-niespodzianka.
hehe dobrze ze moja robi plastelinki heheh ale i tak dzis nie zdazylam podlozyc jej pieluszki i narobila mi na reke;-)
 
Do góry