reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

A my dzisiaj pierwsze nieprzespane zakupy mamy za sobą i kupkę"w terenie":-).Panna siedziała jak zawsze w foteliku w koszyku na zakupy,zaczeła się drzec to wzięłam ją na ręce,tyle wrażeń i atrakcji miała na raz,że tylko dwa razy poczułam pod ręką prukania i poszło!do końca zakupów mały smrodek był już grzeczny...
 
reklama
Julka też się jeszcze nie przewraca :-( mimo ze głowkę zadziera wysoko juz od dawna, ale wogóle nie lubi za bardzo leżec na brzuszku chyba że śpi lub leży na mamusi lub tatusiu :-D
 
kurcze w piatek było pierwszy raz mleko modyfikowane:-(ale za to w nocy na sobotę nie obudził się ani razu i spał od 23-7.40!!!
jednak to jednorazowy przyapdek i juz kolejne nocki były jak zwykle.
Wczorajsyz dzień cały przepłakał aż po kąpieli padł praie bex jedzenia w łózeczku i spał do 1.30
 
Antośka przedwczoraj przekręciła się pierwszy raz z brzuszka na plecki:happy:!..a próbowała juz wcześniej..jak ją tak kładłam na przewijaku..,tylko że ten ma brzegi podwyższone..i nie udawało jej się :-D
No i dziś bez czapeczki na polku:happy:
..a pampersy 3 to juz jakiś czas nosimy.(juz się nam paczka kończy:-p)
 
dzis zaliczylismy prawie cały dzionek na świerzym powietrzu no i chciał nie chciał było tez wietrzenie cyca:-p (przewijanko w domu) a że gorąco jak cholera to i bez czapeczki Marcel śmigał i oglądał cuda dzidusiowego ogrodu:sorry2:
od kilku dni jak ma dobry moment próbuje cos nam powiedzieć:tak:na razie są to dziwne dźwięki z serii aaaa z kołowrotkami języka ale i tak fajnie sie gada;-)
 
kolejne pierwsze razy:
- pierwsze karmienie w aucie przed przychodnią
- pierwsza muka jaką zaliczyłam przez syna w przychodni jak mi się wydarł jakby go ze skóry obdzierali:dry:
 
reklama
Do góry