reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój kalendarz

jeżeli chodzi o tła to ja szukałam w google, ale szukałam tapet na pulpit, najczęsciej wybierałam jakieś fantazy, albo wpisywałam np fairy wallpaper i stąd mam wróżki, poza tym znalezienie czegoś to kwestia czasu, i bardzo długiego. Ja kalendarz robiłam dwa miesiące, bo brakowało mni pomysłów na zdjęcia no i tapetek. Mogę podesłać Wam to co ja ściagnęłam i chyba mam zapisane strony z tymi tapetkami zaraz sprawdzę to wkleję. A te małe alementy to sa cliparty z worda, albo gify, które są domyslne w smartdrawie.

My teraz robimy zdjęcia dla dziadków na ich święta i będziemy wywoływać w formacie 18 na 20 buziaki
 
reklama
Dzięki serdeczne,widzę, ze dobrze myślę tylko cierpliwości mi brak :) będę grzebać zatem.
 
psp frames wpisz w google powinno ci wyskoczyć, potem trzeba wkleić ramkę do rpogramy w katalog picture frames i rozpakować go tam potem uruchomić program i wstawić ramkę do obrazka
GOTOWE

 
wiecie, że DZIEŃ BABCI i DZIEŃ DZIADKA za pasem
właśnie sobie pomyślałam, żeby mami taki kalendarz zafundować
 
Agusia,
a skad masz takie fajne szablony dat? Ja chcialam pozaznaczac wazne daty dla rodzinki, ale pojecia nie ma skad wziasc szablon kalendarza... Pomoz gluptaskowi... :)
 
reklama
Szablony dat robiłam w Smartdrawie można ściągnąć triala z netu ale łatwo też go zrobić samemu w wordzie albo innym programie do tworzenia kalendarzy sprobuj poszukac w necie, na stronie noworodka którą podałam wcześniej też jest taki program i do tego darmowy :))

Ziuta ja właśnie robię ale tylko fotki z życzeniami w formie laurki - kalendarze zostały podarowane na święta.

Pozdrawiam
 
Do góry