reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

Ja dresików ciążowych nie kupuję. Na razie mieszczę się w swoich starych, a jak przestanę to będę nosić stare mojej mamuśki, która jest tęższa ode mnie ;-) Nosiłam je w pierwszej ciąży i było ok :tak:

Niedawno kupiłam sobie spodnie dżinsy na allegro, ale muszę zanieść je do krawca: oczywiście są za długie dla mnie no i na dodatek pas okazał się zbyt duży i też muszę go trochę zwęzić ;-)
 
reklama
Ja na początku, jak zaczęłam wyrastać ze spodni, to miałam z tym ogromny problem. Co prawda kupiłam sobie dwie pary spodni ciążowych (takie same, dwa różne rozmiary), ale zupełnie się nie sprawdziły. To były takie dżinsy z doszytym pasem i przez to, że kończyły się pod brzuchem uciskały mi go. Dlatego bałam się kupić kolejne, żeby nie wyrzucić kasy w błoto. Tamte kosztowały po 30 zł, to mogłam sobie pozwolić, a jak później szukałam, to nie znalazłam nic poniżej 100 zł, więc zrezygnowałam z zakupu.
Na szczęście poratowała mnie koleżanka mamy z pracy, której kuzynka była wcześniej w ciąży i przyniosła mi 4 pary spodni, dżinsy, coś a'la sztruks, dresy i ogrodniczki, więc problem spodni mam z głowy aż do porodu:)
 
Właśnie moja kuzynka też narzeka na takie dżinsy z pasem, że uciskają, cieszę się, że ja się nie zdecydowałam ich kupić...
 
A ja mam dżinsy z pasem ciążowym z H&Mi jestem zadowolona. Noszę je od 4 miesiąca ciąży i służą mi :-) Tylko, że ja kupowałam spodnie z regulowanym pasem i dodatkowo takie, które są luźne w miesjcu, gdzie w normalnych spodniach jest zamek. Dzięki temu nawet jak już mi brzucholek urósł to nadal są dobre i nie uciskają. Myślę, że będę je miała do końca ciąży.
 
Ja na szczęście dostałam spodnie ciążowe - pas się kończy pod brzuszkiem, spodnie fajne z materiału i na razie za luźne, ale już niedługo będą dobre na mnie
 
Ewcia sliczne te ogodniczki , moze bys sie w nich pokazala :)

Giovannessa,Moncia dzieki za linki napewno sie na któres skusze, bo poki co mam jedne spodnie dresowe ale sa
cienkie a wiadomo jesien jest i nie zawsze wieczorami czy w ciagu dnia bedzie
cieplo


Co do spodni to mam 4 pary z czego dwie pozyczone i juz robia sie ciasne takze musze czegos poszukac
 
Carri - mam zamiar dzisiaj iść z dziewczynkami na spacerek i porobić trochę fotek. Może Nicole mi jakieś porobi. Misiek dzisiaj do 14 w pracy a potem do marketu jeszcze ma mi skoczyć więc pewnie na 16 zląduje w domciu :) Idziemy bez niego...
 
A ja mam dżinsy z pasem ciążowym z H&Mi jestem zadowolona. Noszę je od 4 miesiąca ciąży i służą mi :-) Tylko, że ja kupowałam spodnie z regulowanym pasem i dodatkowo takie, które są luźne w miesjcu, gdzie w normalnych spodniach jest zamek. Dzięki temu nawet jak już mi brzucholek urósł to nadal są dobre i nie uciskają. Myślę, że będę je miała do końca ciąży.

No moje też miały regulowany pas i wydawały się luźne, ale jak siedziałam, to mnie uciskały i twardniał mi brzuch, więc z nich zrezygnowałam. Moja koleżanka miała też takie i jej służyły całą ciążę, więc ja za jaj przykładem kupiłam takie sobie, a mnie cisnęły. Widocznie ten typ tak ma;)
 
Ja też pomierzyłam z 10 par i jak stałam to było ok ,a jak tylko przykucnęłam to piły Mnie w brzucho jak diabli.W końcu wypatrzyłam jeansy z golfem ciążowym ale nie jest tak równo wycięty,tylko na dole jest półkoliście na brzuchu material a nie jeans i są bajka:)
 
reklama
ja nie szaleje z ciuchami bo kasy brak po domu chodze w spodniach z pierwszej ciazy bo sa juz przetarte w kroku wiec tylko po domu i na piaskownice z miska na spacer. a na pole mam z H&M i sa rewelacyjne od 4 m-ca w nich chodze i mam jeszcze luz a pas materialu mam pod cycorkami :)
 
Do góry