reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Ja nosze namiot mojego kochanego, czarny i niepiekny ale cieply i praktyczny byle z auta do budynku i spowrotem :) mojego płaszca skórzanego juz nie ubiore ale futerko ciągle pasuje:p
 
reklama
Ja mam siostrę, która ma straszne skoki wagi :-) raz tyje raz chudnie. No i jak jest w tym najchudszym momencie, to wygląda jak ja :tak:
Aktualnie jej się schudło i przywiozła mi swój kożuszek z "grubszych" czasów na wypadek gdybym się w swoją kurtkę zimową nie mieściła :-)
Narazie jeszcze się mieszczę, ale jakby co to kożuszek już czeka;-)
 
no ja z mojego towarzystwa to chyba najwyższa i najmocniej zbudowana jestem, a pozatym strasznie mało kobiet u nas w paczce:))) jak któraś większa to niska ;-)
 
ja mam narazie 1 jeansy,1 ciepły sweter,i jeden lżejszy sweterek,i jedną bluzkę,jeszcze pare rzeczy musze kupić ale nie za wiele,wole więcej letnich rzeczy kupic,a z kurtką mam ogromny problem,licze na to ze ta zima nie będzie sroga,bo mam 2 krótkie kurtki,i na dodatek jedna juz niedługo chyba mi posłuży,buziaczki
 
Ja też na szczęście jeszcze się mieszczę w mój płaszcz zimowy. Zobaczymy na wiosnę co będzie, ale raczej wątpię żebym się zmieściła w mój ukochany, sztruksowy, dopasowany płaszczyk :-(. Jeśli chodzi o ilość ubrań to na razie jeszcze nie poszalałam. Kupiłam jedną spódnicę i dwie bluzki. W dwie pary spodni jeszcze wchodzę (tylko wieczorkiem muszę guzik odpiąć) i mam dwie spódnice, które też o dziwo są ok. Oby do wiosny wtedy poszaleję z zakupami. :-D
 
mi tez sie juz koncza ubrania a na dodatek jak Cyrylka sie pobrudzi a potem wytrze raczki we mnie to... mam jeszcze mniej hyhy
 
Ja nie mam ani jednej bluzki albo sweterka. I strasznie boleję, bo mam tylko dwa takie spod których mi skarpeta nie wychodzi. Muszę coś zdziałać w tej sprawie, ale te bluzeczki w różyczki z falbankami i wstążkami, to sory, nie dla mnie. Napiszcie proszę co macie za bluzeczki ciążowe. Na pewno jakieś zdatne do noszenia. Bo ja nie mam chwilowo pomysłu :-(

A płaszczyk mam ten sam co przed ciążą bo to krój taki obszerny i pewnie w 9 miesiącu też bym się upchnęła. W kurtke puchową też się mieszczę :tak:
 
Blanes rzeczywiście niektóre z tych ciuszkow są całkiem całkiem,ja kupiłam od innej osoby przez allegro bardzo podobny cardigan jak ma ten użytkownik,i to jest jedyny ciepły sweterek jaki posiadam:-)

Efilo oprócz sweterka mam jeszcze 2 cienkie tuniki i 1 troszke grubszą,nie są one typowo ciążowymi ciuszkami i są bardzo rozciągliwe,podejrzewam że do wiosny wystarczą mi,jeszcze tak dużego brzucha pewnie nie będe mieć a jesli az tak urosnie to nad czyms pomysle,podejrzewam ze typowo ciążowe to będę kupowac bluzeczki te wiosenno-letnie bo wtedy niewiele rzeczy będzie na mnie pasowac:-)

nie wiem jak wy dziewczynki,ale mam pewien dylemat,przeglądając rzeczy na allegro nitrudno nie trafic na pasy ciążowe,mam pytanie co sądzicie na ich temat,bo z jednej strony są ciekaweym rozwiązaniem gdyż można załozyc swoje np letnie koszulki i taki pas,z drugiej jednak strony zastanawiam sie do jakiego typu rzeczy może taki pas psowac i czy zakladając go nie bedzie sie wyglądac po prostu smiesznie,czekam na wasze zdania dziewczynki,pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry